به گزارش پایگاه خبری نشان :

سروین بیات خواهر ساره بیات بازیگر زن ایرانی و همسر رضا قوچان نژاد فوتبالیست معروف می باشد. او در تهران متولد شده و دانش آموخته رشته هنر گرایش طراحی داخلی از دانشگاه واشنگتن آمریکا است. سروین بیات سال ۹۵ با رضا قوچان نژاد ازدواج کرده و حاصل این ازدواج یک فرزند پسر به نام دوران است. به تازگی عکس جالب از ست لباس زیبای سروین بیات و فرزندش دوران قوچان نژاد در هلند منتشر شده است. برای مشاهده این عکس در نیک صالحی همراه ما باشید.

جزئیات ازدواج رضا قوچان نژاد و سروین بیات

سروین بیات خواهر ستاره سینما ساره بیات می باشد که با فوتبالیست کشورمان رضا قوچان نژاد ازدواج کرده و مراسم عقد و ازدواج آنها نیز در روزهای ابتدایی سال ۱۳۹۵ در مشهد مقدس برگزار شد. این زوج مراسم ازدواجی در آمستردام هلند برگزار کردند و رسما زندگی مشترکشان را آغاز کردند.

رضا اما برای زندگی مشترک یک خانواده هنری مشهور را برگزیده، همسرش «سروین بیات» یک طراح مشهور دکوراسیون در آمریکاست که شرکتش در نیویورک و لس‌آنجلس طرف قرارداد کمپانی‌های مشهور و ستاره‌های هالیوودی است. خواهر همسر رضا قوچان نژاد نیز «ساره بیات» بازیگر مشهور سینماست که با فیلم اسکاری اصغر فرهادی «جدایی نادر از سیمین» مشهور شد.

vE6xmCjD62xq

انتشار عکس‌های عروسی رضا در مشهد در سال ۹۴ منجر به شکایت این زوج و بسته شدن یکی از مشهورترین مجلات «لایف استایل» در ایران شد و بالاخره اینکه رضا به خاطر همسرش ۲ بار در سال‌های ۹۴ و ۹۵ پیشنهاد پرسپولیس را با وجود علاقه قلبی به این تیم رد کرد چون همسرش نمی‌تواند در ایران زندگی کند!

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .