به گزارش پایگاه خبری نشان :

سایت سرگرمی FillGap به تازگی فهرست زیباترین زنان مسلمان را منتشر کرده که بهاره کیان‌افشار رتبه هفتم این فهرست ده نفره را از آن خود کرده‌ است.

این سایت می‌نویسد که بهاره کیان افشار بازیگر ایرانی با لبخندی همیشگی است که شباهت زیادی به بازیگر و مدل پاکستانی Ainy Jaffry دارد و گاهی برخی آن دو را با هم اشتباه می‌گیرند.

gA2G4WPFcnTY

​تابناک باتو نوشت، در این گزارش ما نیز بنا به این ادعا تصاویری از این دو بازیگر را گردآورده‌ایم. گفتنی است که این بازیگر و مدل پاکستانی در سال ۲۰۱۰ میلادی عنوان "زیباترین مدل پاکستان" را از آن خود کرد.

مهارت‌های بازیگری او شگفت انگیزند و زیبایی چهره‌اش باعث شده تا در این زمینه بسیار خوش بدرخشد. بهاره کیان افشار بازیگر ایرانی متولد ۱۹۸۳ است که با سریال کلاه پهلوی قدم به دنیای بازیگری گذاشت. / تابناک

بهاره کیان افشار متولد اردیبهشت 64 در تهران، بازیگر  و مجرد استبهاره کیان افشار در سریال گلشیفته برای اولین بار در یک سریال ایرانی نقش یک ترنس زن را بازی کردبهاره کیان افشار علاوه بر بازیگری در دو شغل دکوراسیون و تبلیغات فعالیت داردبهاره کیان افشار  به خاطر استفاده  از ترانه هایش در آلبوم بهرام رادان همکاری نزدیکی با این بازیگر دارد بهاره کیان افشار به تازگی تصویری از فیلم «گربه سیاه» در حالی که طناب پیچ شده منتشر شد:

بهاره کیان افشار

فیلم‌شناسی بهاره کیان افشار

فیلم سینمایی بهاره کیان افشار

فیلم لونه زنبور (1396برزو نیک نژاد)

ماهور (حمید زرگرنژاد ۱۳۹۵)

فیلم زرد (مصطفی تقی زاده ۱۳۹۵)

کمدی انسانی (محمدهادی کریمی ۱۳۹۵)

بارکد (مصطفی کیایی ۱۳۹۴)

کفشهایم کو؟ (کیومرث پوراحمد ۱۳۹۴)

ع ش ق (قاسم جعفری ۱۳۹۳)

طول موج (فرامرز شهبازیان ۱۳۹۳)

هیچ‌کجا هیچ‌کس (ابراهیم شیبانی ۱۳۹۱)

گناهکاران (فرامرز قریبیان ۱۳۹۱)

سریالهای بهاره کیان افشار

سریال گلشیفته (بهروز شعیبی 1396 – در نقش سعیده)

نوار زرد (پوریا آذربایجانی 1396)

گاهی به پشت سر نگاه کن (۱۳۹۴مازیار میری)

کلاه پهلوی (۱۳۹۱سید ضیاءالدین دری)

عاشقانه (1395 – منوجهر هادی)

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .