به گزارش پایگاه خبری نشان :

رسیدگی به این پرونده از 2 سال قبل به دنبال تماس دختر جوانی با کلانتری فرحزاد آغاز شد دختر جوان که هراسان بود گفت پدرش پس از درگیری در خانه ،مادرش را کشته است.

ماموران بلافاصله به خانه قدیمی در منطقه فرحزاد رفتند و با پیکر خونین زن 27 ساله به نام نورا روبه‌رو شدند .جسد در حالی با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد که دختر نوجوان این زوج به ماموران گفت پدرش پس از جنایت خانوادگی خانه را ترک کرده است.

ساعتی از این ماجرا نگذشته بود که عزیز 31 ساله ردیابی و بازداشت شد و به جنایت خانوادگی اعتراف کرد.

این مرد گفت: همسرم را کشتم چون به رابطه پنهانی او با یک مرد غریبه مشکوک بودم.

این مرد در حالی در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد که رئیس قوه قضاییه از طرف 3 فرزند صغیر قربانی درخواست دیه را مطرح کرد و سه فرزند دیگر این زوج اعلام گذشت کردند.

قتل خونین زن 27 ساله دز تهران

در ابتدای جلسه سه فرزند این زوج که در دادگاه حضور داشتند یک به یک روبه روی قضات ایستادند.

پسر بزرگ این دو زوج گفت: من و خواهرم در افغانستان متولد شدیم اما زمانی که بسیار کوچک بودیم همراه پرد و مادرمان به ایران آمدیم و زندگی مان را در ایران شروع کردیم. من پنج خواهر و برادر دیگر دارم .

وی ادامه داد: من در محل کار بودم که خواهرم با من تماس گرفت و گفت پدرمان، مادرمان را کشته است. من بلافاصله به خانه برگشتم و با جسد مادرم روبرو شدم. من و دو خواهر دیگرم که به سن قانونی رسیده اند حاضر به قصاص پدر مان نیستیم و اعلام گذشت می کنیم.

دو دختر دیگر قربانی نیز اعلام گذشت کردند .یکی از آنها گفت: برادر بزرگمان سر کار بود و من و پنج خواهر و برادر دیگرمآن در خانه بودیم که بار دیگر پدر و مادرمان با هم درگیر شدند .آنها قبلا هم بارها با هم دعوا کرده بودند اما این بار درگیری میان آنها بالا گرفت و پدرمان با چاقو به سمت مادر مان حمله ور شد .ما می‌خواستیم جلو او را بگیریم اما نتوانستیم و پدرمان با ضربه های چاقو مادرمان را کشت .

سپس متهم در جایگاه ویژه ایستاد و گفت قتل همسرش را انکار کرد.

وی گفت: من و همسرم سالها قبل وقتی که نوجوان بودیم با هم ازدواج کردیم و در این سال‌ها صاحب شش دختر و پسر شدیماگر چه در این سالها با هم اختلاف داشتیم اما من او را نکشتم و هرگز راضی به مرگش نبودم. من فقط یک ضربه چاقو به صورتش زدم و خانه را ترک کردم نمی‌دانم چه کسی او را کشته است .

وی درباره اعترافات اولیه اش در پلیس آگاهی گفت :من آنجا تحت فشار روانی بودم و به همین خاطر به قتل همسرم اعتراف کردم .اما حالا می‌گویم بیگناهم .

سپس وکیل وی به دفاع پرداخت و گفت :موکلم در اعترافات اولیه ادعای مهدورالدم بودن قربانی را مطرح کرده .او متوجه رابطه پنهانی همسرش با یک مرد غریبه شده و حتی در دادسرا نیز از او شکایت کرده بود و به همین خاطر هم همسرش را کشت .اما حالا نمی‌دانم به چه علت این ماجرا را انکار می‌کند.

با پایان دفاعیات این وکیل ، قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند./رکنا

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .