به گزارش پایگاه خبری نشان :

من در تاریخ ۲۶ آبان در سال ۱۳۷۳ در شهر تهران متولد شده ام، کار اجرا می‎‌کنم و در صداوسیما در شبکه آموزش مشغول هستم، بغیر از کار مجری بودن فعالیت در رشته داروسازی دارم و تازه مدرک دکترای داروسازی از داننشگاه اخذ کردم.

nasim-khoshnoodi-3

نسیم جان چطور شد که داروساز شدین؟

راستش از کودکی رویای دکتر بودن توی ذهنم بود و دوران دبیرستان رشته تجربی را انتخاب کردم و در دانشگاه در رشته داروسازی قبول شدم که با سختب و تلاش زیاد توانستم بالاخره مدرک دکتری در داروسازی را بگیرم.

نسیم خشنودی مجری کدام شبکه و برنامه می باشد؟

من در کنار شغل دکتری کار اجرا را در شبکه آموزش صدا وسیما انجام می‌دم و مجری برنامه های مشق عشق و بوم سفید بوده‌ام.

در سال جدید (سال ۱۳۹۹) در برنامه مدرسه تلویزیونی ایران حضور دارم که خیلی خوشحالم که مجری این برنامه شدم و امیدوارم بتونم در روند اموزشی همه شما دانش اموزان ایران موثر باشم.

خانم خشنودی با کرونا چیکار می کنه؟

من یه داروسازم و منو و همکارام هر روز در خط اول مبارزه با کرونا در سنگر هستیم که روزانه ١٢ ساعت و گاه شبانه روزی می جنگیم تا این ویروس سیاه را زمین گیر کنیم، اونم در برابر کسایی که ممکن ه ناقل پنهان ویروس باشند، از همه مهمتر ایجاد آرامش برای مردمی که وحشت زده اند.

این روزا تموم میشه و یخ این زمستان کرونایی آب میشه و بار دیگه در این شهر صدای بهار به گوش میرسه، اما خاطرات این روزای سخت و کسایی که ایستادند تا مردم زانو نزنند خواهد موند.

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .