به گزارش پایگاه خبری نشان :

 دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند از دستگیری دو شرور در مقابل دبیرستان دخترانه در نهاوند خبر داد و اعلام کرد: این دو با اقدام و رفتارهای هنجارشکن باعث ایجاد رعب و وحشت در بین دانش‌آموزان دختر شده اند.

عباس آزادبخت با اشاره به آغاز سال‌تحصیلی جدید، از پیش‌بینی تمهیدات ویژه‌ای در دادسرای نهاوند برای مقابله با مزاحمت‌های خیابانی برای دانش آموزان و نوامیس مردم خبر داد.

وی بیان کرد: برای جلوگیری از فعالیت افرادی که با مزاحمت‌ها و شرارت‌های خود برای دانش آموزان و بانوان ایجاد ناامنی می‌کنند، برخورد قاطع و بدون مسامحه در دستور کار قضات شعب مختلف دادسرای نهاوند قرار گرفته است.

آزادبخت تصریح کرد: نیروهای انتظامی و گشت‌های ویژه‌ای که به این منظور و با تمهیدات مناسب فرماندهی انتظامی در سطح شهرستان مستقر شده‌اند، موظف هستند هر گونه مزاحمت خیابانی را فوراً مورد پیگیری قرار دهند و مراتب را به دادسرا اعلام کنند.

وی با بیان اینکه در این گونه موارد پرونده‌های تشکیل شده به دور از هرگونه جوسازی و مطابق با قانون در اسرع وقت و با قاطعیت رسیدگی می‌شود، گفت: براساس قانون مجازات اسلامی، مزاحمت‌های خیابانی جرم است و دادستانی شهرستان نهاوند با آن برخورد می‌کند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند در ادامه اعلام کرد: عامل ایجاد مزاحمت ساکنان یک مجتمع مسکونی در یکی از محلات نهاوند دستگیر و راهی زندان شد.

وی اظهار کرد: یکی از افراد شرور و سابقه دار نهاوند که مدتی با تهدید و ارعاب برای ساکنان یک مجتمع مسکونی در یکی از محلات نهاوند سلب آسایش و ایجاد ناامنی می کرد، دستگیر و راهی زندان شد.

آزادبخت ادامه داد: با شکایت و اطلاع اهالی به دادسرا، شناسایی متهم در دستور کار دادسرا قرار گرفت که پس از اقدامات اطلاعاتی و پلیسی این فرد شناسایی، دستگیر و با قرار موقت راهی زندان شد. متهم دستگیر شده دارای سابقه کیفری و چندین پرونده شرارت است.

ایسنا

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .