به گزارش پایگاه خبری نشان :

تابناک: دو دوست صمیمی که برای جمع‌آوری پول برای مردم یمن غرفه لیمو راه اندازی کرده‌اند، از یک منبع غیر منتظره که آنجلینا جولی بود کمک مالی دریافت کردند. عیان موسی و میخاییل اسحاق دو پسر شش ساله از شرق لندن، پس از اطلاع از بحران یمن، این دکه را ایجاد کردند.

آنجلینا جولی در وب سایت بی‌بی‌سی انگلیسی مطالبی را در باره کمپین این دو پسر برای مردم یمن خواند. او بعد یادداشتی برای آنها فرستاد که در آن ابراز تأسف کرد که نمی تواند از آنها لیمو بخرد اما می خواهد پول اهدا کند.

3wzeKgHE11ow

مادر عیان گفت که این درخواست کمی عجیب اما فوق العاده بوده است. عادله موسی توضیح داد که این ستاره هالیوودی پس از اطلاع از کمپین عیان و میخاییل ابتدا با نماینده خود در بریتانیا تماس گرفته بود و سپس آنها با خانواده این دو پسر تماس گرفته بودند.

خانم موسی گفت در آخر هفته پسران، که در ردبریج زندگی می کنند ، یادداشت قشنگی از خانم جولی همراه با کمک مالی بسیار سخاوتمندانه دریافت کردند.

مادر عیان می‌گوید این دو کودک در ابتدا نمی‌دانستند آنجلینا جولی کیست، اما به سرعت بعد از نشان‌دادن تکه‌هایی از فیلمهای مختلف جولی متوجه شدند که او قهرمان فیلم‌های Tomb Raider و Maleficent است و بعد اهمیت اتفاقی که رخ داده را درک کردند!

این دو کودک که با کمک آنجلینا جولی ۶۷ هزار پوند جمع آوری کرده‌اند از او دعوت کردند در صورت سفر به لندن با آنها ملاقات کند و یک بطری آبلیمو از آنها هدیه بگیرد. 

6jKEb7vWkeAd

 

 

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .