به گزارش پایگاه خبری نشان :

 رکنا ، دختر ۱۶ ساله‌ای به دلیل ضخیم بودن بیش از اندازه ابروانش از طرف معلم‌ها در همان روز اول مدرسه ، به خانه برگردانده شد.

این دختر، بیست دقیقه بعد از ورود به مدرسه از کلاس درس بیرون انداخته شد زیرا مسئولان مدرسه به ابروهای او مشکوک شدند و تصور کردند که ابروهای دختر "ساختگی" است.

معلم‌ها می‌گویند چهره " مگان دیویز " با اصول و قواعد آکادمی لرد دربی تناسب ندارد و او را به خانه‌اش که در نزدیکی لیورپول بود بازگرداندند. البته این تنها مشکل مگان نبود، کفش‌ های او هم با قوانین آکادمی همخوانی نداشت. اما مگان می‌گوید کفش‌هایش هیچ موردی نداشته و یک بند سیاه داشتند و هیچ سگک یا نشانه زننده‌ای روی آنها به چشم نمی‌خورد.

qbBfBYdbwiT1

مادر مگان از دخترش دفاع می‌‌کند و می‌گوید نصف دخترها از همین کفش‌ها می‌پوشند اما نمی‌داند چرا معلمها قوانین آکادمی را فقط روی دختر او اعمال می‌کنند، او افزود: به شدت احساس تنفر می‌کنم و حالم به هم می‌خورد، چون دخترم بعد از شش ماه دوری از مدارس به خاطر کرونا ، نیاز دارد که به درس و مدرسه‌اش بازگردد.

jgd78oqsMzwQ

مدیر مدرسه گفت: ما به اصول مرسوم و کلاسیک خود افتخار می‌کنیم، و سعی می‌کنیم با احترام با دانش‌آموزان رفتار کنیم به خصوص مواردی که به لباس‌های رسمی مدرسه مرتبط است

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .