به گزارش پایگاه خبری نشان :

به نقل از کرایم، متهم "جوزف اوبرهانسلی "۳۸ ساله در سال ۲۰۱۴ میلادی نامزد خود تامی جو بلانتون "۴۶ ساله را در وام حمام خانه اش به قتل رسانده و بخش هایی از بدن قربانی شامل قلب، ریه و مغزش را خورده بود.

اطلاعات پلیس ایندیانا نشان میدهد که قاتل قبل از جنایت ۳۰ بار به نامزد خود تجاوز کرده و پس از رفتار غیر عادی او را با ۴۰ ضربه چاقو به قتل رسانده و بخش هایی از بدنش را خورده است.

1239862.jpg

ماموران پلیس ایندیانا آمریکا در پی تماس تلفنی همسایگان این زوج و درخواست کمکشان خود را به محل جنایت رسانده و این قاتل آدم خوار را در حالیکه یک چاقوی خونین در جیب شلوارش بود بازداشت کردند.

"جوزف" درسال ۲۰۱۹ میلادی به جرم قتل بی رحمانه نامزدش دادگاهی شد و وکیلش از قاضی پرونده خواست که سلامت عقلی موکلش تحت بررسی قرار گیرد .پس از گذشت یک سال  روز گذشته "جوزف اوبرهانسلی " دوباره پای میز محاکمه قرار گرفت و با تکمیل پرونده هولناک جنایی اش روشن شد که وی در سال ۲۰۰۰ میلادی به جرم قتل و تیراندازی همسر سابقش به ۱۲ سال زندان محکوم شده بود. قاتل آدم خوار تنها چند ماه پس از آزادی و پایان دوران محکومیتش با نامزد جدید خود آشنا شده و پس از کمتر از دوسال او را نیز به شکلی فجیع به قتل رسانده است.

قاضی پرونده تاکید کرد با توجه به قتل وحشیانه و سابقه جنایت این متهم وی در نهایت به عنوان مجرمی خطرناک و غیر قابل بخشش به حبس ابد محکوم خواهد شد./ ایران

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .