به گزارش پایگاه خبری نشان :

برد پیت این بازیگر ۵۵ ساله در مصاحبه‌ای جدید که به سوالات مجری؛ انتونی هاپکینز پاسخ می‌داد گفت که در طول ۲ دهه اخیر فراز و نشیب‌های زیادی را تجربه کرده است، اما هیچگاه این موضوع زمینه ساز گریه او نشده است.

اخبار چهره ها - برد پیت شش فرزند دارد که حاضل ازدواج وی با همسر سابقش آنجلینا جولی است؛ مادوکس، ۱۸ ساله، پاکس، ۱۶ ساله، زهارا، ۱۴ ساله، شیلو، ۱۳ ساله، و دوقلو‌ها ناکس و ویوین، ۱۱. پیت و جولی، ۴۴ ساله، در سال ۲۰۱۶ از یکدیگر جدا شدند.

پیت همچنین در گفتگو با هاپکینز ادعا کرد که هنوز در حال مبارزه برای سرزنش‌های طلاق خود است. او گفت: "من در حال تحقق بخشیدن به تمام ایده‌های خود هستم، اما به علت انتخاب‌های مختلفی که انجام داده ام گاهی مورد سرزنش قرار گرفته ام. گرچه به تمام انتخاب‌هایی که انجام داده ام افتخار نمی‌کنم، اما این اشتباهات ارج می‌نهم، زیرا آن‌ها در نهایت باعث افزایش تجربه ما شده اند. "

برد پیت در پاسخ به این سؤال که آیا طلاق وی تاثیری در عملکرد او دارد، گفت: "تجزیه خانواده مطمئناً تجربه‌ای است که تنها به شکل کلی می‌توانم درباره آن صحبت کنم. اما همانطور که مشخص است مجبور شدم مقصر بودن خودم را در این ماجرا درک کنم. ام من تا ابد نمی‌توانم به این موضوع فکر کنم و باید فکری نیز برای ادانه مسیر حرفه‌ای خود می‌کردم. "

وی در بخشی دیگر از این مصاحبه گفت: " مدت‌های زیادی است که برای خیچ علتی نگریسته ام و نمی‌دانم این موضوع تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. "/افکارنیوز