به گزارش پایگاه خبری نشان :

 عکس سی تی اسکنی که پزشکان از سر یک زن جوان چینی تهیه کردند بهت و حیرت او را رقم زد. این زن ۲۹ ساله اهل «ژِنگژئو» در عکس اسکن مغز خود دو سوزن فلزی را مشاهده کرد که وارد فضای مغز او شده بود.

این زن که هویتش «ژئو» اعلام شده پس از وقوع تصادف برای اطمینان از وارد نشدن آسیب به مغزش اقدام به انجام سی تی اسکن کرده بود. در حالی که این زن پس از تصادف با خوش شانسی دچار هیچ آسیبی نشده بود، متوجه شد دو سوزن فلزی به طول حدود ۵ سانتی متر و قطر ۴.۹ میلی متر وارد مغزش شده است.

FO3BABOz76V1

جالب اینکه این دو سوزن هیچ ارتباطی با تصادف اخیر این زن نداشتند و هیچ زخم یا جراحتی در جمجمه و فرق سر او ایجاد نشده بود. همچنین این زن طی ۲۹ سال زندگی خود هیچ دردی را در ناحیه سر خود احساس نکرده بود.

بنا به باور پزشکان چینی احتمالا این دو سوزن عمدا یا تصادفی زمانی که «ژئو» سن بسیار کمی داشت وارد سر او شده بود، چون بنا به گفته پزشکان امکان سوراخ شدن جمجمه کاملا رشد یافته با توجه به قطر این سوزن‌ها وجود نداشت. به علاوه اینکه این زن هیچ دردی را در ناحیه سر خود احساس نکرده بود.

OkkiVmzvKNMQ

بنا به گزارش رسانه‌های محلی چین، او در حالی پلیس را در جریان این اتفاق قرار داده که می‌گوید احتمالا از منشأ این سوزن‌ها در سر خود مطلع باشد. او تا کامل نشدن تحقیقات پلیس قصد ندارد چیزی را در این باره فاش کند./باشگاه خبرنگاران

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .