به گزارش پایگاه خبری نشان :

باشگاه خبرنگاران جوان، حیوانات نیز مانند انسان دارای شعور و عاطفه هستند. دنیای حیوانات، دنیایی است که اگر با دقت به آن بنگریم نکته‌های اخلاقی زیادی را می‌توانیم از آن بیاموزیم. مثلا اگر در دنیای امروز ما انسان‌ها توجه به یکدیگر و کمک به همنوع کمرنگ شده، اما گاهی در دنیای حیوانات صحنه‌هایی را می‌بینیم که آدمی را به فکر وا می‌دارد. مانند دوستی یک سگ با گربه خانگی!

«آن»، صاحب چینی این سگ و گربه پس از انتشار یک ویدئو در فضای مجازی که حکایت از دوستی عجیب این دو حیوان داشت مورد تمجید کاربران قرار گرفت. بر اساس ویدئوی منتشر شده این سگ که نامش «دئو دئو» اعلام شده در حال نوازش این گربه دیده می‌شود. در انتهای این ویدئو، گربه در حالی که روی دست‌های این سگ به خواب رفته دیده می‌شود. بنا به گفته آقای آن این دو حیوان با وجود آنکه از دو گونه متفاوت هستند، اما همیشه رابطه‌ای دوستانه با هم دارند.

انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی با واکنش کاربران همراه بود و بسیاری به آن واکنش مثبت نشان دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «چه صحنه دل انگیزی! این ویدئو نشان دهنده دوستی عمیق این دو حیوان از دو گونه مختلف با هم است.»

حجم ویدیو: 11.10M | مدت زمان ویدیو: 00:00:54

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .