به گزارش پایگاه خبری نشان :

ساعت 6 عصر یکشنبه 13 مهر امسال ماموران کلانتری 126 تهرانپارس در جریان مرگ مشکوک پسر 33 ساله ای در یکی ازبیمارستان های تهران قرار گرفتند و تیمی از ماموران به دستور قاضی واحدی از شعبه 11 دادسرای امور جنایی تهران برای تحقیق وارد عمل شدند.

مرگ تلخ پسر ورزشکار

ماموران برای تحقیق به سراغ مادر این پسر جوان رفته و وی به ماموران گفت: پسرم دانشجو بود و از باشگاه به خانه آمد و عنوان کرد که خسته است و به اتاقش رفت تا دقایقی استراحت کند و از من خواست برایش عصرانه درست کنم.

وی افزود: پس از اینکه عصرانه را برای فرزندم درست کردم در اتاقش را زدم و صدایش کردم و به سمت آشپزخانه رفتم، هرچه منتظر ماندم پسرم از اتاقش بیرون نیامد و دوباره به سمت اتاق رفتم و در را زدم و دیدم پسرم در سکوت است که نگرانش شده و وارد اتاق شدم.

مادر جوان در حالی که اشک می ریخت ادامه داد: وقتی وارد اتاق شدم دیدم پسرم دچار برق گرفتگی شده و به کام مرگ فرو رفته است که خیلی زود از پلیس و اورژانس کمک خواستم.

برق گرفتگی مرگبار

ماموران در تحقیق پی بردند که شارژر موبایل پسر جوان دچار اتصالی بوده و وقتی از باشگاه به خانه می رود شارژرش را به 3 راهی برق می زند و کنار آن استراحت می کند و احتمال می رود پسر جوان در خواب بوده که غلت خورده و از صورت روی قسمت اتصالی سیم شارژرش افتاده و دچار برق گرفتگی مرگبار شده است.

بنا بر این گزارش، تحقیقات تکمیلی به دستور قاضی واحدی ادامه دارد.

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .