به گزارش پایگاه خبری نشان :

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت گفت: در راستای مبارزه قاطع و همه جانبه علیه قاچاقچیان و سوداگران مرگ، مامورین پایگاه دوم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب به منظور تحقق اهداف سازمانی در خصوص انهدام باندهای فعال در منطقه شوش، هرندی و مولوی، کسب اطلاع نمودند اعضای یک باند حرفه ای توزیع مواد مخدر به سرکردگی زن جوانی به نام "مرجان" ضمن تشکیل یک باند مجرمانه مبادرت به تهیه و توزیع گسترده انواع مواد مخدر در منطقه شوش تهران با شیوه و شگردهای خاص می کند.

باند خانوادگی فروش مواد مخدر

حسنوند ادامه داد: با عنایت به اهمیت موضوع ، مراتب به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و با اقدامات اطلاعاتی فشرده چندین ماهه علیه قاچاقچیان مشخص شد، اعضای باند بصورت بسیار ماهرانه در پوشش اجاره یک خانه در منطقه شوش اعمال مجرمانه خود را جامه عمل می پوشانند.

حسنوند گفت: متهمان که مادر و 3 دختر بودند با تشکیل یک باند مجرمانه اقدام به توزیع شیشه و هروئین می کردند که در خلال طرح ظفر دستگیر و از مخفیگاه آنان قریب به 2کیلوگرم شیشه و هروئین بدست آمد.

وی اضافه کرد: رصد لحظه به لحظه فعالیت قاچاقچیان ادامه داشت تا اینکه در نهایت مامورین که از مدت ها قبل در حال مراقبت نامحسوس محدوده مخفیبگاه متهمان بودند در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه پلیسی اقدام به ورود به مخفیگاه متهمان کردند و ضمن دستگیری چهار زن مواد فروش موفق شدند یک کیلو و 229گرم شیشه،482گرم هروئین و 11گرم تریاک که به نحو بسیار ماهرانه در داخل سرویس بهداشتی پنهان کرده بودند را کشف کردند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب در پایان خاطرنشان کرد: متهمان به همراه مواد مشکوفه به مقر پلیس منتقل و پس از تحقیقات تکمیلی جهت سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شدند.

رکنا

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .