به گزارش پایگاه خبری نشان :

سردار علی ذوالقدری اظهار داشت: به دنبال دریافت پرونده‌ای مبنی بر درگیری و نزاع دسته جمعی و تخریب شیشه‌های پاساژ علاءالدین، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت‌های شبانه روزی، محل اختفای متهمان را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی و در یک عملیات ضربتی روز گذشته آنها را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: این ۵ متهم به علت اختلافات شخصی در پاساژ علاءالدین اقدام به درگیری و نزاع دسته جمعی کرده بودند و چندین مغازه را در این پاساژ تخریب کردند، آنان دارای سوابق متعددی از جمله مشارکت در نزاع دسته جمعی منجر به ضرب و جرح، اخلال در نظم عمومی، حمل سلاح، زورگیری و حتی سرقت گوشی‌های موبایل شهروندان هستند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: بر اساس دستور قاضی پرونده و در راستای عبرت آموزی مخلان نظم و امنیت عمومی مقرر شد، این افراد در محل وقوع نزاع با حضور متهمان و در مقابل چشم شهروندان صحنه‌هایی از شرارت این افراد شرور بازسازی شود.

ذوالقدری در پایان بر جدیت و قاطعیت پلیس در برخورد با اراذل و اوباش و عاملان ناامنی خبر داد و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک از طریق تلفن ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند تا در این خصوص اقدامات لازم صورت پذیرد.

مهر

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .