به گزارش پایگاه خبری نشان :

 یک مرد انگلیسی تصمیم گرفت از فقر خود را نجات داده و بانکی که بیست سال پیش از وام دادن به او خودداری کرد چون او فاقد تجربه بوده است را بخرد.

روزنامه انگلیسی دیلی میل گزارش داد که آدام درینگ  ۳۹ ساله ، هنگامی که بانک به او از دادن وام ۱۰ هزار پوندی امتناع کرد، قادر به خرید میز و صندلی نبود. با این حال، این تاجر موفق شد شرکت خود را از ابتدا تاسیس کند و در سال ۲۰۱۴ آن را به قیمت ۵ میلیون پوند به فروش برساند.

TxVgTy0akHNB

تاجر آدام درینگ اکنون رئیس پنج شرکتی است که بیش از میلیون‌ها دلار درآمد کسب می‌کنند و او گفته است که ۵۰۰ هزار پوند استرلینگ برای اصلاح ساختمان و تبدیل آن به ۸ آپارتمان و یک فروشگاه خرده فروشی هزینه خواهد کرد.

YXfGueK8X6Sm

وی با یادآوری ناامیدی خود پس از رد وام، گفت: "من در سن ۲۱ سالگی کار خود را به عنوان یک فروشنده ترک کردم، زیرا می‌دانستم که فرصتی برای ایجاد یک تجارت موفق دارم. "وی افزود: "من یک طرح تجاری جامع به آن‌ها دادم و ۱۰ هزار پوند درخواست کردم، اما به نظر می‌رسد مدیر بانک من را جدی نگرفته است. "

او توضیح داد، من قلب و روحم را در برنامه کاری قرار می‌دادم و به یاد می‌آوردم که چگونه انگشتانم از زیر میز عبور می‌کردند در حالی که من عصبی منتظر بودم که مدیر آن را اجرا کند و وقتی مدیر به من گفت که من خیلی جوان و بی تجربه هستم و هیچ راهی برای خطر کردن من وجود ندارد شوکه شدم. این تاجر ادامه داد: "بدون پول، چهار ماه را در سرما گذراندم، زیرا حتی نمی‌توانستم میز و صندلی بخرم. "/باشگاه خبرنگاران

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .