به گزارش پایگاه خبری نشان :

باشگاه خبرنگاران جوان، راننده محلی هندوستانی در ایالت گجرات که شب‌هنگام در حال بازگشت به خانه بود با دیدن صحنه‌ای دلهره آور در وسط جاده شوکه شد. «ماهش سونداروا» یک شیر را در حالی که جاده را مسدود کرده بود در وسط جاده مشاهده کرد. در ویدئویی که سانداروا با تلفن همراه خود تهیه کرده این شیر را در حالی که در وسط جاده نشسته است نشان می‌دهد.

این ویدئو توسط دکتر آنشومان، عضو تیم جنگلبانی هند در توئیتر منتشر شد. در این ویدئوی کوتاه حدود ۳۰ ثانیه‌ای این شیر در حالی که با آرامشی خاص دقیقا در وسط جاده نشسته است دیده می‌شود. دکتر آنشومان در این باره گفت: «یک شیر محلی با نشستن در وسط جاده برای لحظاتی موجب ترس و وحشت یک ساکن محلی شد. با این حال این حیوان بلافاصله جاده را ترک کرد و راه را برای عبور وی باز کرد.»

این ویدئو از زمان انتشار تاکنون بیش از ۵۰۰۰ بیننده داشته و صد‌ها لایک دریافت کرده است. این ویدئو پس از انتشار با واکنش کاربران همراه شد. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «سلطان جنگل همیشه و در همه جا سلطان جنگل است. این حیوان نه تنها با هیبت خود موجب ترس سایر حیوانات می‌شود بلکه حتی انسان را نیز دچار ترس و وحشت می‌کند.»

حجم ویدیو: 2.06M | مدت زمان ویدیو: 00:00:23

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .