به گزارش پایگاه خبری نشان :

بیوگرافی ستاره سادات قطبی

 

ستاره سادات قطبی متولد 3 اسفند 1365 در اصفهان، مجری است فارغ التحصیل لیسانس رشته خبرنگاری می باشد، از والیبال به سمت کیک بوکس رفت، بعد از حفظ قرآن به اجرا روی آورد و یک تجربه ناموفق زناشویی هم دارد.

 

ازدواج اول

ستاره سادات قطبی سال ها پیش ازدواج کرد که با تولد یک فرزند پسر بنام امیر علی این زندگی به جدایی ختم شد و سرپرستی کودک هم به پدرش واگذار شد

 

ازدواج دوم

ایشان برای دومین بار در سال 1393 وقتی 28 ساله بود با شهرام شکیبا مجری 42 ساله ازدواج کرد که ثمره این زندگی حالا یک فرزند پسر دیگر بنام صدرا می باشد همسر اول شهرام شکیبا نیز خانم مهسا ملک مرزبان (مجری) بود که در سال 1385 با وجود داشتن یک فرزند پسر بنام علی به طلاق ختم شد.

ac-image-DF1576386582WQ

 

از نجف آباد تا والیبال

متولد شهرستان نجف آباد اصفهان می باشد از سوم دبستان رشته والیبال را انتخاب کرد و تا دبیرستان در این رشته به چندین مدال قهرمانی نیز رسید، دبیرستان ادبیات خواند اما در رشته خبرنگاری وارد دانشگاه شد.

کیک بوکس کار

از 10 تا 18 سالگی والیبال را حرفه ای ادامه داد سپس به ورزش کیک بوکس و رشته های فول کنتاکت علاقمند شد اما بخاطر مسائل شخصی نتوانست زیاد ادامه دهد.

حافظ کل قرآن

بخاطر اینکه مادرش مربی قرآن بود از دوران دبستان با نوار کاست استاد پرهیزگار جزو اول قرآن را حفظ کرد و در نهایت سال 1380 وقتی 15 ساله بود توانست حافظ کل قرآن شود.

 

از گرافیک تا اجرا

خانم قطبی مدتی در شبکه آموزش بعنوان گرافیست مشغول بکار بود سپس بعد از ازدواج دوم با شهرام شکیبا در سال 96 با وی اولین تجربه اجرای مشترک خود را بدست آورد

بهترین کتاب زندگی

من کتاب خیلی خواندم؛ اما بهترین کتابی که خواندم قرآن کریم است. هر زمانی که قلبم می گیرد آن را می خوانم. خیلی خوب است که قرآن را با معنی بخوانیم.

 

شرمم می شود

من واقعا شرمم میشه، تعدادی از خانم ها رو میبینم که میان از نامحرم ها دلبری می کنند و میان که توسط نامحرم ها دیده بشوند و مورد به به و چه چه آن ها قرار بگیرند.

قرآن خوانی لالایی پسرش

سید صدرای من موقع خواب همیشه به من میگه مامان برام قرآن بخون. و من باید حتما براش آیت الکرسی را با صدای بلند و با صوت بخونم تا به خواب بره.

 

فضای مجازی

من خودم در فضای مجازی فعالیت دارم . اما مشکلم این است که برخی از خانم ها برای بدست آوردن فالوور ، عفت و حیای خود را از دست میدهند. ما حیا و عفت زنانگی خود را باید حفظ کنیم و یک روزی به خانم فاطمه زهرا سلام الله علیها باید جواب بدیم.

الگوی دوران نوجوانی و جوانی

الگوی من در نوجوانی و جوانی مادرم بوده و هست. ایشون در مشکلاتی که بوجود می آمد همیشه صبور بودند، توکلشون همیشه به خدا بود، هیچوقت خم به ابرو نمی آوردند

 

 

 

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .