به گزارش پایگاه خبری نشان :

باشگاه خبرنگاران جوان: یک زن انگلیسی حضور چهره دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا را در یک استیک تن ماهی کشف کرد. او توانست شباهت بین فیله ماهی و رهبر آمریکایی را بلافاصله بعد از باز کردن استیک تن ماهی از چشم، بینی، مدل مو و ... تشخیص دهد.

آماندا گفت: "من از وجود چهره رئیس جمهور آمریکا روی استیک تن ماهی بسیار تعجب کردم و آن را از فریزر بیرون آوردم و سپس با حیرت گفتم:" خدای من، چقدر شبیه دونالد ترامپ است.

آماندا ادامه داد: "بلافاصله ترامپ را دیدم، او مو‌هایی آراسته داشت، چانه او کمی از پایین بیرون زده بود، چشمان کوچکش، بینی و دهانش، و لبخند بزرگی بر لب داشت. او از حقیقت خوشحال‌تر به نظر می‌رسد. فکر می‌کنم اگر او این تصویر را ببیند خیلی خنده دار خواهد بود."

وی افزود: "اما پس از گرفتن عکس از این تراشه، آن را در اجاق قرار دادم و با یک بشقاب برنج از آن لذت بردم" و اشاره کرد: "استیک‌های یخ زده را به قیمت ۴.۶۰ پوند از تسکو، بزرگترین فروشگاه سوپرمارکت بریتانیا در دورهام خریداری کردم. "

بانوی انگلیسی در آخر گفت: "من فکر می‌کردم چند ماهی منجمد خواهم داشت اما ناراحتی من اینجاست که از این چهار تا تن ماهی که خریداری کردم، فقط همان یکی شبیه دونالد ترامپ بود و توانست مرا بخنداند."

mpNBkEFvhBX9

k8Z8jhuMmjEB

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .