به گزارش پایگاه خبری نشان :

رکنا، رسیدگی به این پرونده از سه ماه قبل به دنبال شکایت صاحب خودروی پژو شروع شد. وی با مراجعه به اداره پلیس آگاهی گفت: مدتی قبل آگهی فروش خودروام را در سایت اینترنتی منتشر کرده بودم تا اینکه فردی با من تماس گرفت و قرار شد برای دیدن خودروام با هم ملاقات داشته باشیم. زمانی که به محل قرار رفتم، او از من خواست که پشت فرمان خودروام بنشیند و یک دور بزند من هم قبول کردم اما او مرا به خیابانی خلوت کشاند، بعد ناگهان دو فرد ناشناس درهای عقب را باز کردند و با نشان دادن اسلحه، مرا تهدید کردند که اگر سر و صدا کنم، مرا می‌کشند. آنها با کتک و تهدید به شلیک گلوله مرا در بیابان رها کرده و خودروام را دزدیدند. کارآگاهان به دنبال اظهارات نخستین شاکی پرونده توانستند با استفاده از بان اطلاعات پلیس یکی از سارقان مسلح را که دارای سوابق متعدد بود، شناسایی کنند.

سه ماه بعد سارق با دو همدست دیگرش در حالی که قصد سرقت از یک خانه اعیانی را داشتند، دستگیر شدند. بازپرس بهمن آبیاری، رئیس شعبه دوم بازپرسی کرج درباره این پرونده گفت: رئیس این باند سه نفره که خودش صافکار خودرو بود، پس از دزدیدن خودرو، تمام وسایل خودرو را روی خودروهای اوراقی دیگر می‌گذاشت و با این روش خودروی جدید را می‌فروخت.

پس از دستگیری این سه متهم با صدور کیفرخواست به اتهام سرقت مسلحانه، آدم‌ربایی و آزار و اذیت شاکی روانه زندان شدند تا بزودی در دادگاه کیفری استان البرز تحت محاکمه قرار بگیرند.

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .