به گزارش پایگاه خبری نشان :

باشگاه خبرنگاران جوان، فراق دردناک پدر و مادری در چین پس از ۳۰ سال به سر آمد و توانستند کودک ربوده شده خود را پیدا کنند.

این پدر و مادر با دیدن کودک خود در سه شنبه هفته گذشته پس از سه دهه از ربوده شدنش از سوی یکی از مهمانان خود در سال ۱۹۸۹ اشک شوق از چشمانشان جاری شد. پلیس چین با استفاده از لیست ملی « دی ان ای » توانست این کودک را پیدا کند.

در اکتبر ۱۹۸۹ خانم و آقای جاینگ که در شهرکی دور افتاده در جنوب غرب چین زندگی می‌کردند، فرد ناآشنایی که ادعا می‌کرده مسافری از شرق چین است را دیدند که با پرداخت پول آن‌ها را راضی کرد یک هفته در خانه آن‌ها بماند، اما یک روز از نبود والدین کودک یک ساله در خانه سوء استفاده کرده و او را ربوده است.

این خانواده چینی با کمک گرفتن از اعضای فامیل بیش از ده روز به دنبال کودک ربوده شده خود در مناطق مجاور محل سکونت خود گشتند، اما او را پیدا نکردند و پلیس نیز به علت کم بودن اطلاعات درباره این مسافر نتوانست او را دستگیر کند.

کودک ربوده شده سال گذشته با مراجعه به اداره پلیس برای به روزرسانی مدارک هویتی خود با اخذ آزمایش «دی ان ای» توانست از سرنوشت خود آگاه و پدر و مادرش را پس از سه دهه جدایی ببیند.

پلیس چین همواره جشن‌هایی ویژه جمع کردن اعضای خانواده‌هایی که یکی از آن‌ها گمشده یا ربوده شده برگزار می‌کند.

حجم ویدیو: 963.22K | مدت زمان ویدیو: 00:00:18

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .