به گزارش پایگاه خبری نشان :

باشگاه خبرنگاران/ انتخاب گل گدوت برای بازی در نقش یکی از فرعون‌های مصر در فیلم سینمایی کلئوپاترا، جنجال‌های بسیاری به دنبال داشته است. پتی جنکینز و گل گدوت، بازیگر و کارگردان فیلم سینمایی «زن شگفت انگیز» در فیلمی سینمایی دوباره به یکدیگر پیوسته اند. این زوج در فیلم سینمایی «کلئوپاترا» در ژانر تاریخی و بیوگرافی با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

انتخاب این بازیگر اسرائیلی برای نقش ملکه افسانه‌ای مصر، انتقاد‌هایی را در پی داشته است. یکی از خبرنگار‌های خارجی (Sameera Khan) این انتخاب را سرزنش کرده و می‌گوید «کدام احمقی در هالیوود فکر می‌کند که انتخاب بازیگر اسرائیلی برای نقش فرعون مصر مناسب است؟».

این خبرنگار در ادامه خاطب به گل گدوت، نوشت «شرم بر تو. کشور تو زمین‌های عرب را دزدیده و تو داری فیلم آن‌ها را می‌دزدی».

کمپانی پارامونت توانسته حقوق ساخت این پروژه را در حالی که رقبایی مثل اپل، یونیورسال، برادران وارنر و نتفلیکس داشت، دریافت کند. گل گدوت در این فیلم سینمایی نقش «کلئوپاترا»، آخرین فرعون مصر را بازی می‌کند. فیلمی در سال ۱۹۶۳ از این شخصیت ساخته شده بود که الیزابت تیلور در این نقش به بازی پرداخت. نسخه ۱۹۶۳ این فیلم به اندازه‌ای پرهزینه بود که کمپانی فاکس تا مرز ورشکستگی رفت.

در سال‌های اخیر، چندین پروژه از شخصیت کلئوپاترا در هالیوود در حال توسعه بودند. ازجمله پروژه‌ای در کمپانی سونی که در مقطعی شایعه شده بود انجلینا جولی و لیدی گاگا در آن بازی خواهند کرد. مشخص نیست که این پروژه‌ها در چه وضعیتی هستند.

لائتا کالوگریدیس، نویسنده فیلم تحسین شده «جزیره شاتر» نویسندگی این فیلم سینمایی را انجام خواهد داد.

گدوت و جنکینز در فیلم ابرقهرمانی «زن شگفت انگیز ۱۹۸۴» نیز در کنار یکدیگر بوده اند و انتظار می‌رود که این فیلم در دسامبر ۲۰۲۰ اکران شود. فیلم قبلی آن‌ها با نام «زن شگفت انگیز» که سال ۲۰۱۷ اکران شده بود پرفروش‌ترین فیلم تاریخ است که توسط یک کارگردان زن ساخته شده است.

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .