به گزارش پایگاه خبری نشان :

 قد بلند یک نوجوان پاکستانی موجب شده تا او در ۲۱ سالگی « غول محلی » لقب بگیرد. «موداسیر گوجار» که ۲.۵ متر قد دارد در حال آموزش برای تبدیل شدن به بلندقدترین بازیکن کریکت در جهان است. او که ۲۱ سال سن دارد در یک تیم کریکت محلی با نام «لاهور قلندرز» بازی می‌کند و آرزو دارد تا روزی عضو تیم  ملی کریکت پاکستان شود.

این نوجوان که که دارای سه برادر و یک خواهر است در یک خانواده پاکستانی با قدی متوسط بدنیا آمد. با این که پدر این نوجوان، هاشم محمد و مادرش پروین از قدی متوسط به طول حدود ۱.۵ برخوردارند، اما آن‌ها بسیار خوشحال هستند که دارای پسری بلندقد با قد ۲.۵ متر هستند. موداسیر زمانی که در مقطع ابتدایی تحصیل می‌کرد بدلیل رسیدن قدش به ۱.۸۲ سانتی متر دچار مشکل شده بود و دائما از سوی همکلاسی هایش مورد تمسخر قرار می‌گرفت. او اکنون در حالی که در دوره متوسطه مشغول به تحصیل است بیش از ۲ متر قد دارد.

pSgzpG0m2Ucm

uJvvdJq6N5JS

موداسیر در این باره می‌گوید: «من بلندقدترین دانش آموز در مدرسه و همچنین در بین همسایگان هستم. هنگامی که تنها ۱۰ ساله بودم بیش از ۱.۸۲ سانتی متر قد داشتم، اما حالا که در دوره متوسطه تحصیل می‌کنم بیش از ۷ فوت قد دارم. در دوران بچگی همه چیز معمولی بود، اما در دوران مدرسه من از سوی همکلاسی‌ها و هم مدرسه‌ای هایم بخاطر قد بلندم مورد آزار قرار می‌گرفتم.»

R9hl02bXdUau

موداسیر که اکنون ۲.۵ متر قد دارد در تیم محلی لاهور قلندرز بازی می‌کند و خود را برای حضور در سوپرلیگ کریکت پاکستان آماده می‌کند. او امیدوار است روزی بتواند در تیم ملی کریکت پاکستان بازی کند و به بلندترین بازیکن کریکت جهان تبدیل شود.

pHJ15urxNdXh

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .