به گزارش پایگاه خبری نشان :

 اقدام عجیب یک دختر جوان برای وادار کردن مرد مورد علاقه‌اش برای ازدواج با او به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. این دختر جوان در حالی که لباس عروس بر تن کرده بود و یک کشیش و ساقدوش به همراه داشت با حضور در محل کار مرد مورد علاقه‌اش از وی خواست تا با او ازدواج کند.

R1dhIJYrDWV8

او به مرد جوان گفت یا در محل کارش و در حضور کشیش و ساقدوش با او ازدواج خواهد کرد یا برای همیشه باید از هم خداحافظی کنند.

در تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است این دختر جوان را در حالی که لباس عروس بر تن دارد با همراهانش نشان می‌دهد. در این تصاویر یک مرد که لباس سیاه بر تن دارد و همچنین یک زن جوان در کنار این دختر دیده می‌شوند. همچنین در یکی از تصاویر مرد جوان که از این اقدام دختر مورد علاقه‌اش کاملا متحیر مانده دیده می‌شود. این اتفاق در یکی از فروشگاه‌های شهر «لاس وگاس» آمریکا رخ داد.

aY4UQDxeIEQW

در ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده صدای این زن شنیده می‌شود که خطاب به مرد مورد علاقه‌اش می‌گوید: «تو ۲ سال پیش این حلقه را در دست من انداختی و حالا وقت آن است که می‌خواهی انجامش بدهی (با من ازدواج کنی) یا من آن را از انگشتم خارج کنم.»

سرانجام کارمند مرد که از این اقدام کاملا غافلگیر شده بود از دختر مورد علاقه‌اش خواست تا بیرون از فروشگاه به صحبت‌های خود ادامه دهند.

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .