به گزارش پایگاه خبری نشان :

اتابک نادری مدیر هماهنگی تئاتر استان های اداره کل هنرهای نمایشی با ارسال ویدئویی از خود، بستری شدنش در بیمارستان مسیح دانشوری به دلیل کرونا را خبر داد.

به گزارش رکنا ،  اتابک نادری هنرمند تئاتر و مدیر هماهنگی تئاتر استان های اداره کل هنرهای نمایشی که مدتی پیش خبر درگیری اش با کرونا مطرح شده بود، امروز در پیامی ویدئویی خبر از بستری شدنش در بیمارستان داد.

اتابک نادری در این پیام تصویری از همه کسانی که نگران سلامتی اش بودند تشکر کرد و گفت: قصد ناراحتی کسی را نداشتم شانزده روزی است که درگیر بیماری کرونا هستم اما از دیروز 22 مهر، طبق ویزیتی که دکتر معالج داشت و سی تی اسکن ریه مشخص شد که درگیری ریوی دارم و باید در بیمارستان مسیح دانشوری بستری شوم که از دیروز این اتفاق افتاد.

*مجلس شبیه خوانی در سوگ مهر

مجلس شبیه خوانی در سوگ مهر ، برنامه ای از پردیس تئاتر تهران و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی 19 تا 26 مهر ماه ساعت 20/30 تماشاخانه استاد مشایخی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و بدون حضور مخاطب برگزار می شود.

این برنامه ها شامل مجالس شهادت مسلم، شهادت قاسم، شهادت حر بن یزید ریاحی، شهادت علی اکبر(ع)، شهادت امام حسین(ع)، شهادت امام رضا (ع)، شاه چراغ، شهادت امام حسین(ع) هستند

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .