به گزارش پایگاه خبری نشان :

باشگاه خبرنگاران جوان، روزانه ویدئو‌های بی‌شماری با موضوعات مختلف در فضای مجازی منتشر می‌شود. از ویدئو‌های سرگرمی گرفته تا ویدئو‌های آموزشی و ورزشی. اما برخی از این ویدئو‌ها آنقدر جالب و دیدنی هستند که توجه کاربران را به خود جلب کرده و تبدیل به ویدئو‌هایی داغ می‌شوند. مانند ویدئویی که شجاعت یک سگ در مقابل دو شیر را به تصویر می‌کشد.

در نگاه نخست شاید بیننده هیچ شانسی را برای این سگ در مقابل سلطان جنگل قائل نشود، اما مطمئنا با دیدن ادامه ویدئو نظرش عوض خواهد شد. در حالی که شیر‌ها قصد دارند از محلی که این سگ ایستاده عبور کنند، اما سگ با سر و صدای زیاد خود آن‌ها را به عقب می‌راند. در این ویدئو مشاهده می‌شود که این سگ شجاع با هجوم‌های پیایی خود مانع عبور شیر نر و ماده شده و سرانجام شیر‌ها در مقابل این سگ راهی جز فرار پیدا نمی‌کنند.

هنوز مکان دقیق تهیه این ویدئو مشخص نشده است، اما ویدئو پس از انتشار در فضای مجازی مورد توجه کاربران قرار گرفت و تبدیل به ویدئویی داغ شد. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: این سگ به همه ما یاد داد که از نیرو و قدرت رقیب نترسیم بلکه اگر به نیرو و قدرت خودمان اعتماد داشته باشیم حتی سلطان جنگل نیز در برابرمان راهی جز فرار نخواهد داشت.

حجم ویدیو: 18.08M | مدت زمان ویدیو: 00:01:29

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .