به گزارش پایگاه خبری نشان :

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران در خصوص آتش سوزی در یک منزل مسکونی در شمال شرق تهران گفت: ساعت ۴:۰۴ امروز وقوع یک فقره آتش سوزی به سامانه آتش نشانی اطلاع داده شد.

وی افزود: بلافاصله مأموران آتش نشانی از دو ایستگاه به محل حادثه مراجعه کردند که ظرف مدت کمتر از ۴ دقیقه به محل حادثه رسیدند.

ملکی گفت: با حضور آتش نشانان در محل حادثه مشخص شد یک خانه ویلایی که از یک طبقه همکف و یک نیم طبقه روی آن و یک زیرزمین تشکیل شده طعمه حریق شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران تصریح کرد: در این خانه حجم بسیار زیادی انواع ضایعات انبار شده بود که همین امر باعث شعله ور بودن کل ساختمان شده بود.

وی ادامه داد: مأموران آتش نشانی بلافاصله از سه جهت کار اطفای حریق را آغاز کردند در حالی که دود بسیار غلیظی ناشی از سوختن ضایعات به هوا برخاسته بود.

ملکی افزود: با خاموش شدن بخش زیادی از آتش پیکر بی جان زن هشتاد ساله در زیر بخشی از ضایعات پیدا شد که با بررسی عوامل اورژانس مشخص شد این زن جان باخته است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: عملیات در ساعت ۶ بامداد به پایان رسید اما یک خودروی احتیاط در محل هنوز حضور دارد./ مهر