به گزارش پایگاه خبری نشان :

ظاهرا دکتر سرکارات پس از عمل و در حالی که خانم خداداد پس از جراحی بینی اش تازه به هوش آمده بود او را از خانواده اش خواستگاری کرده است و این زوج حالا دو فرزند به نام های سامیار و ساتین دارند. خانم خداداد که با سریال مسافری از هند به شهرت رسید شهروندی آمریکا را هم دارد و ظاهرا فرزندانش را در آمریکا به دنیا آورده است.

 

S468737

 

در همین رابطه چندی پیش فهرستی از اسامی بازیگرانی منتشر شد که فرزندان خود را در خارج از کشور به دنیا آورده اند. خانم خداداد پس از انتشار این فهرست نوشت: آخ آخ من که خجالت کشیدم..الان سامیار و ساتین رو قورت میدم و دوباره در وطن به دنیا میارمشون!

A474872

اما به نظر می رسد که بعد از گذشت چندین سال، خانم ضیغمی چندان از نتیجه عمل بینی اش رضایت نداشت و آنطور که خودش در صفحه اینستاگرامی اش اعلام کرده بود به خاطر ناموفق بودن عمل اولیه مجبور به پیوند غضروف بینی شده بود.

خانم خداداد هم البته این انتقاد را بی پاسخ نگذاشت و در یک پست اینستاگرامی بلند بالا افتخارات و مدارک تحصیلی و دانشگاه همسرش را به رخ کشید.

B872474

حالا پزشک جراح خانم ضیغمی ویدیوی جدیدی از نتیجه عمل بینی دوم ایشان را در صفحه اینستاگرامی اش منتشر کرده که حسابی خبر ساز شده است. در این ویدیو بینی جدید نیوشا ضیغمی از تمامی زوایا دیده می شود و باید منتظر باشیم و ببینیم واکنش شیلا خداداد به این ویدیو چیست. بد نیست اشاره کنیم که این دومین ویدیوی خبرساز خانم ضیغمی طی چند روز اخیر است و پیشتر این هنرپیشه با انتشار یک ویدیوی تبلیغاتی که در آن به سبک گروه ۲۵ باند خوانندگی کرده بود خبرساز شده بود.

روزیاتو

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .