به گزارش پایگاه خبری نشان :

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است رفتار غیرانسانی و وحشیانه یک جوان انگلیسی با یک گربه را به تصویر می‌کشد. این گربه که به تصور غذا دادن به این جوان روانی نزدیک شده بود به طرز وحشیانه‌ای مورد آزار و اذیت او قرار گرفت. ویدئویی که توسط دوست این جوان و با تلفن همراه تهیه شده است چگونگی وقوع این حیوان آزاری را نشان می‌دهد.

در این ویدئو مشاهده می‌شود این جوان شرور گربه را به سمت خود کشانده است و سپس در حالی که نیم نگاهی به دوربین می‌کند ناگهان مانند توپ فوتبال این حیوان را به یک سمت شوت می‌کند. در این لحظه دوست وی که مشغول فیلمبرداری است با دیدن این صحنه شروع به قهقهه زدن می‌کند.

این ویدئو که بلافاصله توسط دوستداران حیوانات در شبکه‌های اجتماعی به ویژه توئیتر منتشر گردیده تاکنون بیش از ۲.۳۵ میلیون بیننده داشته است. همچنین این ویدئو بیش از ۱۵۰۰۰ مرتبه نیز بازنشر شده است. بسیاری از کاربران خواستار شناسایی و مجازات این دو جوان شرور شدند. یکی از کاربران با نام کاربری Ricky Gervais با انتشار این ویدئو در توئیتی نوشت: "نمی‌دانم بهترین تنبیه و مجازات برای این آدم پلید چیست؟" یکی از کاربران در پاسخ به این توئیت نوشت: "امیدوارم این آدم را پیدا کنند و ساعت‌ها به او لگد بزنند، همانطور که به این گربه لگد زد. چنین آدم‌هایی ننگ بشریت هستند."

انتشار این ویدئو واکنش انجمن سلطنتی جلوگیری از خشونت علیه حیوانات (RSPCA) را نیز در پی داشته است. این انجمن تحقیقات خود برای شناسایی و دستگیری عاملان این حیوان‌آزاری را آغاز کرده است.

گفتنی است؛ هنوز مکان و زمان دقیق تهیه این ویدئو در انگلیس مشخص نشده است.

باشگاه خبرنگاران

حجم ویدیو: 2.68M | مدت زمان ویدیو: 00:00:13