به گزارش پایگاه خبری نشان :

به نقل از کرایم ، صاحب این جمجمه که از آن به عنوان دکوری روی شومینه اش نگهداری می کرد هرگز تصور نمی کرد که جمجمه متعلق به مردی است که در سال ۲۰۱۲ میلادی ناپدید شده است.

بنا بر گزارش های موجود ماموران کلانتری با یک تماس تلفنی از وجود جمجمه آگاه شده و به منزل صاحب جمجمه که هویتش فاش نشده رفته اند آنها پس از انجام تحقیقات متوجه شدند صاحب جمجمه اطلاعی از ماجرا نداشته است .یکی از ماموران در این باره گفت برای انجام تحقیقات دقیق تر جمجمه به پزشکی قانونی تجویل داده شد تا آزمایشات دی ان ای روی آن انجام شود . پس از انجام آزمایش روشن شد جمجمه متعلق به مردی ۷۹ ساله به نام "جونیور ویلی مک کان" بوده که از سال ۲۰۱۲ میلادی ناپدید شده و تاکنون ماموران پلیس به دنبال وی بوده اند.

بنا بر فرضیه کارآگاهان پلیس ایالت تنسی قربانی " جونیور" توسط یکی از اعضای خانواده اش که اکنون مرده به قتل رسیده است و جسدش در منطقه نامعلومی رها شده و با گذشت زمان جمجمه قربانی توسط یک دوره گرد پیدا و به فروش رسیده است.اطلاعات موجود نشان میدهد که  "مک کان"‌اهل شهر مورگان بوده است ، دقیقا جایی که جمجمه در آن پیدا شده اما صاحب جمجمه که می گوید آن را از یک دست فروش خریده و اطلاعی نداشته که متعلق به یک انسان بوده است.

با این وجود پلیس با انتشار شماره تماسی از مردم خواست تا در صورت داشتن اطلاعات بیشتر با پلیس تماس گرفته تا راز قتل قدیمی به درستی فاش شود./ ایران

 

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .