به گزارش پایگاه خبری نشان :

به تازگی اخباری از یک دختر جوان ۱۹ سال در فضای مجازی منتشر شده که نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. ربکا گیدینز دختری ۱۹ ساله است که در چهار سالگی برای اولین و در یک رستوران غذا خورد. والدین این دختر در رستوران برای او ناگت و سیب زمینی گرفتند، فارغ از اینکه این غذا قرار است تا سال آینده به تنها غذای مورد علاقه فرزند آن‌ها تبدیل شود و دختر آن‌ها هرگز به غذای دیگری لب نزند.

jV4Fpda3btjR

طبق اعلام ربکا ۱۹ ساله، ظاهرا این دختر جوان در ۱۵ سال اخیر حدود ۸۷ هزار تکه ناگت خورده و در این مدت هیچ غذای دیگری نخورده است. ربکا درباره خود گفت: از زمانی که به یاد دارم در حال خوردن ناگت هستم و با دیدن سایر غذا‌ها خنده‌ام می‌گیرد و اصلا نمی‌توانم با آن‌ها ارتباط برقرار کنم. وی همچنین درباره خود گفت من تا پیش از خوردن ناگت نیز صرفا ماست و کیک می‌خوردم. خانواده این دختر نیز گفتند هنگامی که وی به مسافرت می‌رفت یا به مهمانی می‌رفتیم مجبور بودیم غذای او را با خود ببریم و یا از میزبان‌ها درخواست پخت ناگت داشته باشیم.

اما ظاهرا این دختر به تازگی تحت درمان از روش هیپنوتیزم قرار گرفته و در این مدت پنیر، سبزیجات و میوه‌ها را امتحان کرده است؛ با این حال طبق اعلام پزشک وی مراحل درمان او همچنان ادامه دارد و درمان این دختر تکمیل نشده است. ربکا همچنین با خوشحالی تمام گفته است که بالاخره یاد گرفتم چطور باید از چنگال و چاقو در خوردن غذا استفاده کنم و از این بابت خوشحالم!

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .