به گزارش پایگاه خبری نشان :

آبغوره یکی از قدیمی ترین چاشنی ها و محبوب ترین آن ها در نزد ایرانیان است که رقیب قدرتمندی برای آبلیمو به حساب می آید. همیشه اولین جایگزین برای آبلیمو، آبغوره است. اما باید بدانید خاصیت این دو چاشنی ترش با یکدیگر فرق دارد و شما می توانید از آبغوره به عنوان آزمایشی برای تعیین بیماری های خود استفاده کنید.

آبغوره از میوه نرسیده و کال درخت مو یعنی انگور های کال و ترش بدست می آید. شما می توانید از این میوه ترش برای هرنوع چاشنی غذا و تهیه ترش و غذا استفاده کنید.

آبغوره به طور بالقوه دارای خاصیت های فراوانی است که قدرت آن را از تنها یک چاشنی بودن ساده فراتر می برد. در گوشه هایی از طب سنت ایران می توانید رد پایی از آبغوره را پیدا کنید که به شما توصیه می کند برای درمان برخی از بیماری ها از آبغوره استفاده کنید.

این بیماری ها شامل :حفظ سلامت سیستم گوارش بدن، کاهش کلسترول بالا، پیشگیری از سرطان، درمان سیاتیک و کمر درد، کاهش وزن، درمان کم خونی، درمان دیابت و هضم راحت تر غذا است. در نتیجه می توانید برای درمان بیماری ها از آن استفاده کنید.

اما نکته شگفت آور در آبغوره این است که شما با استفاده یک استکان آبغوره و علائمی که 50 ثانیه بعد پیدا می کنید به راحتی می توانید تشخیص دهید که درگیر چه بیماری هتید و سریعا برای درمان خود اقدام کنید و به پزشک مراجعه کنید.

اگر 50 ثانیه بعد از خوردن یک استکان آبغوره :

دهانتان آب افتاد، فشارخون شما بالا است

دهانتان خشک شد، مشکل کبد دارید

دهانتان چسبناک شد، چربی خون دارید

سردرد دارید، فشار خون دارید

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .