به گزارش پایگاه خبری نشان :

سرهنگ کامبیز رستم نیا در تشریح جزئیات این خبر گفت: با اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس آگاهی شهرستان مریوان سارقانی را که یک ماه پیش به صورت مسلحانه یک کامیون بار تخم مرغ را در شهرستان سرواباد به سرقت بردند دریک عملیات ضربتی شناسایی و دستگیر کردند.

وی افزود: در همین راستا و با اشراف اطلاعاتی ماموران سارق اموال مسروقه حین فروش تخم مرغ در یکی از محلات مریوان شناسایی و طی یک عملیات پلیسی دستگیر شد.

سرهنگ رستم نیا تصریح کرد: پس از شناسایی محل دپوی اموال مسروقه مالخر در محل دستگیر که اقدام به فروش تخم مرغ فاقد مجوز می کرد که پس از تحقیقات تخصصی به عمل آمده مشخص شد این اموال سرقتی را از دو نفر در یکی از شهرک های حاشیه مریوان تهیه کرده است لذا متهم و اموال مسروقه که222 کیلوگرم تخم مرغ بوده جهت بررسی بیشتر به پلیس آگاهی دلالت داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان مریوان با اشاره به دستگیری همدست متهم و تحقیقات تخصصی صورت گرفته از متهمان خاطر نشان کرد: سارقان اعتراف کردند که یک ماه پیش در مسیرسنندج به سرواباد اقدام به سرقت مسلحانه یک کامیون حامل بار تخم مرغ به مقدار 4 هزار و282 کیلو گرم کرده و تخم مرغها را به فروش رسانده وخودرو را در جاده سرواباد کامیاران رها نموده اند، دراین راستا پرونده قضائی تشکیل و با دستور مراجع قضائی متهمان روانه زندان شدند.

رکنا

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .