به گزارش پایگاه خبری نشان :

یک زن جوان با لباس سفید جزئیات آخرین بیمار خود را که یک عروسک «بره» پولیشی است در یک کلینیک در شهر توکیو با دقت بررسی می‌کند.

کلینیک «ناتسومی» برای بازگرداندن عروسک‌ها و سایر اسباب بازی‌ها به آنچه در گذشته بوده‌اند فعالیت می‌کند تا صاحبان دل‌بسته مانند «یوکی کاتو» را که برای او عروسک آورده است، خوشحال کند.

1USyJDWgR3OC

کاتو ۲۴ ساله به خبرگزاری فرانسه گفت: من فکر می‌کردم چاره‌ای جز بیرون انداختن عروسک ندارم، چون فرسوده است، اما می‌دانستم کلینیکی وجود دارد که با این نوع امور سرو کار دارد.

وی افزود: شاید مثل گذشته نباشد، اما من به این امید آمدم که دوباره بتوانم عروسکم را در شرایط بهتری ببینم. بنیانگذار کلینیک، ناتسومی هاکوزاکی، گفت که این روش درمانی شامل «جراحی چشم»، «کاشت مو» تا «دوخت پارگی» است.

هاکوزاکی گفت: آن‌ها این اسباب بازی‌های پر شده را نه فقط به عنوان یک شی‌ء بلکه به عنوان اعضای خانواده، شریک یا دوستان صمیمی می‌بینند.

kGFUER5xjbSo

او از چهار سال پیش در شهر خود در زادگاهش در شمال سندای شروع به تعمیر اسباب بازی‌های پر شده کرد. این زن جوان در یک مغازه تعمیر و دوخت و دوز لباس کار می‌کرد، اغلب مشتریان از او می‌پرسیدند آیا او می‌تواند اسباب‌بازی‌های مورد علاقه آنان را نیز تعمیر کند یا نه!

این تجربه به او الهام بخش شد تا محلی را برای درمان ویژه عروسک‌ها باز کند. هاکوزاکی ابتدا درون عروسک‌ها را خالی می‌کند، آن‌ها را با صابون می‌شوید و با جریان هوای گرم آن‌ها را خشک می‌کند.

این کلینیک هر مرحله از درمان را به دقت مستند و تصاویر را در اینترنت منتشر می‌کند تا صاحبان عروسک‌ها بتوانند از نزدیک درمان را دنبال کنند.

هاکوزاکی می‌تواند درک کند که چگونه این افراد عاشق اسباب‌بازی‌های خود هستند، از نظر او باید با عروسک‌ها مثل موجودات زنده رفتار کرد.

منبع:تابناک

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .