به گزارش پایگاه خبری نشان :

خبرگزاری ایرنا: مسوول روابط عمومی آموزش و پرورش استان قزوین گفت: مریم باقری قمیکی دبیر درس دینی و عربی دبیرستان فاطمه الزهرا (س) ناحیه دو قزوین، با وجود بستری شدن در بیمارستان، همچنان با انگیزه در کلاس برخط خود در شبکه شاد مشغول تدریس است.

روح الله مومنی روز چهارشنبه با اعلام این خبر، افزود: بیماری کرونا با همه بدی‌هایی که با خود داشت اما منجر شد تا جلوه‌های زیبایی از عشق، ایثار، تعهد و وظیفه شناسی معلمان به نمایش درآید و مردم با گوشه‌ای از ایثار و فداکاری معلمان و دبیران استان در سخت‌ترین شرایط آشنا شوند.

وی اظهار داشت: باقری قمیکی یکی از این معلمان وظیفه شناس قزوینی است که با وجود بستری شدن در بیمارستان، با همراهی و کمک همسرش از تدریس به دانش آموزان دست نکشید تا روند آموزش و یادگیری دانش آموزان دچار وقفه نشود.

مومنی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس، اضافه کرد: معلمان نشان دادند در حالیکه مدارس تعطیل شده است اما آموزش در اشکال مختلف خود چه به صورت حضور در منازل دانش آموزان یا مجازی ادامه دارد.

این مسوول با بیان اینکه این دبیر دینی و عربی دارای ۳۰ سال سابقه‌ آموزشی است و در ۳۰ آذرماه امسال بازنشسته می‌شود، افزود: عشق، محبت و احساس مسوولیت، انگیزه‌بخش معلمان است که تربیت نسل آینده را با نجابت و گذشت برعهده دارند.

وی تاکید کرد: عشق و ایثار این معلم فداکار قزوینی برای همیشه در ذهن دانش آموزان ماندگار خواهد شد.

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .