به گزارش پایگاه خبری نشان :

 مرد جوان برزیلی که با عمل‌های جراحی و تاتو‌های متعدد خود را شبیه به موجود افسانه‌ای «اورک» درآورده به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده است. این مرد ۴۱ ساله که دوست دارد اورک نامیده شود اهل شهر «ایگوآتِمی» واقع در ایالت ماتو گروسو دو سول برزیل است و اولین تاتو روی بدنش را زمانی که ۱۵ سال داشت انجام داد.

اورک که صاحب یک فرزند است برای شبیه کردن خود به این موجود افسانه‌ای هر دو چشم خود را تاتو کرده، ۸۰ درصد بدنش را با جوهر پوشانده، زبانش را به دو نیم تبدیل کرده و گوش‌های خود را بریده است. او همچنین ۵۰۰ دلار را برای کاشت دو دندان نیش در کنار دندان هایش هزینه کرده است تا دقیقا شبیه به اورک به نظر برسد.

WeGPENDBCrPf

این مرد جوان در این باره گفت: «من فقط می‌خواهم خودم باشم. این‌ها ایده‌های خودم است. این‌ها الهاماتی است که از قلبم می‌آیند. من از کسی تقلید یا پیروی نمی‌کنم.»

PvTYQ0TIiRvF

هنوز مشخص نیست آیا دو دندانی که این مرد برزیلی در کنار دندان هایش کاشته دائمی است یا او هر وقت بخواهد می‌تواند آن را جدا کند. البته به نظر می‌رسد که مورد دوم درست باشد چرا که بعید به نظر می‌رسد او بتواند با این دندان‌ها غذا بخورد و حتی بخوابد.

قیافه عجیب این مرد برزیلی در حالی به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده که چندی پیش انتشار تصاویری از قیافه عجیب یک مرد آلمانی که به مرد شیطان معروف شده در رسانه ها خبرساز شده بود.

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .