به گزارش پایگاه خبری نشان :

 به نقل از شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، در اطلاعیه این شرکت آمده است: آن دسته از سهامداران عدالت که خواستار لغو سفارش فروش سهام خود هستند، می‌توانند از طریق درگاه‌های شرکت‌های کارگزاری و یا شعب بانک ها، سفارش فروش سهام عدالت خود را لغو کنند.

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: آندسته از سهامداران عدالتی که خواستار لغو سفارش فروش سهام خود هستند، می‌توانند از طریق درگاه‌های شرکت‌های کارگزاری و یا شعب بانک ها، سفارش فروش سهام عدالت خود را لغو کنند.

به گزارش روابط عمومی سمات، سهامداران عدالتی که نسبت به ارائه سفارش فروش سهام عدالت خود در شبکه کارگزاری یا شعب بانک‌ها اقدام کرده، اما به دلیل نوسانات اخیر بازار سفارش فروش آن‌ها اجرا نشده و مبلغی به حسابشان واریز نشده است، می‌توانند به درگاه الکترونیکی کارگزاران و بانک‌ها مراجعه و نسبت به لغو سفارش فروش خود اقدام نمایند.

در این اطلاعیه آمده، بدیهی است در صورت عدم مراجعه نامبردگان به درگاه شرکت‌های کارگزاری و عدم لغو سفارش، سهام آن‌ها بر اساس قیمت‌های روز بازار به تشخیص کارگزار و در چارچوب قوانین و مقررات به فروش رسیده و وجوه حاصل از آن به حساب مشمولان واریز خواهد شد.

بنا به درخواست تعداد زیادی از مشمولان سهام عدالت مبنی بر ایجاد لغو سفارش فروش، زیر ساخت‌های لازم در اختیار بانک‌ها و شرکت‌های کارگزاری قرار گرفته است به طوریکه مشمولان می‌توانند درخواست لغو سفارش فروش خود را در سامانه‌های کارگزاران و بانک‌ها لحاظ کنند.

همچنین در سامانه اختصاصی متقاضیان فروش سهام عدالت این پیام از طرف شرکت سپرده‌گذاری مرکزی آمده است: مشتری محترم (فروشنده سهام عدالت)، با توجه به نوسانات اخیر بازار سرمایه و نظر به اینکه سفارش فروش جنابعالی تا به حال اجرا نشده، می‌توانید نسبت به لغو سفارش خود با مراجعه به درگاه کارگزاری اقدام نمایید.

بدیهی است در صورت عدم مراجعه، فروش سهام به قیمت روز بنا بر تشخیص کارگزاری منتخب در چهارچوب قوانین و مقررات جاری بازار خواهد بود./ فارس

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .