به گزارش پایگاه خبری نشان :

 این حادثه ساعت ۱۱ صبح شنبه ۲۴ آبان‌ در خیابان فرمانیه، روبه‌روی بیمارستان فرمانیه و مجتمع برند سنتر که شعبه قهوه لمیز در آنجا قرار دارد، رخ داده است. در این حادثه ۲ نفر قصد سرقت گوشی‌همراه پسر ۲۱ ساله‌ای را داشتند که از همه جا بی‌خبر در خودروی خود نشسته و قهوه میل می‌کند.

این جوان درباره جزئیات حادثه توضیح داده است: من قهوه گرفته بودم و روبه‌روی مجتمع برند سنتر داخل خودروی پژو ۲۰۶ خود که به صورت دوبله پارک کرده بودم، نشسته بودم و در حال نوشیدن بودم. هم‌زمان در حال ارسال پیام با گوشی‌همراهم بودم.

او ادامه داد: همان موقع دیدم یک موتورسیکلت که دو نفر سوارش بودند، به صورت خلاف جهت از کنارم حرکت کردند. در آینه خودرو دیدم که موتور پشت ماشینم ایستاد و ترک آن پیاده شد. با این که از آینه بغل دیدم موتورسیکلت ایستاد و ترک پیاده شد، باز احتمال ندادم که با من کار داشته باشند. سرم پایین بود که دیدم با یک قمه سایز کوچک کنار شیشه نیمه باز ایستاده و می‌گوید: گوشی تلفن همراهت را بده.

پسر جوان گفت: من گوشی همراهم که آیفون ایکس بود را به سمت صندلی سمت شاگرد که شیشه‌اش بالا بود، پرت کردم و هم‌زمان خودم را هم کنار کشیدم و دو ضربه به او زدم. سارق هم به صورت سطحی یک ضربه به دستم و یکی هم به پایم زد که زخم سطحی برداشت. همان زمان نگهبان مجتمع برند سنتر متوجه موضوع شد و به سمت سارق آمد که آنها هردو فرار کردند و موفق به سرقت گوشی تلفن همراهم نشدند.

گفتنی است این سارقان از محل سرقت متواری شدند و هنوز خبری مبنی بر دستگیری آن‌ها ازسوی پلیس گزارش نشده است./روزنامه هفت صبح

حجم ویدیو: 815.68K | مدت زمان ویدیو: 00:00:15

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .