به گزارش پایگاه خبری نشان :

احسان آنقی در اراک اظهار کرد: بسیاری از سایت‌ها و کانال‌های شرط‌بندی از سوی افرادی مدیریت می‌شود که در خارج از ایران حضور داشته و این افراد تنها نیات سودجویانه و ضربه به مردم و کشور را دنبال می‌کنند.

وی اضافه کرد: الگوریتم این سایت‌ها به شکلی طراحی شده که فرد در چند مرحله مقدماتی به میزان کمی احتمال برنده شدن دارد ولی از مرحله مقدماتی به بالاتر، به هیچ عنوان اجازه برنده شدن به فرد داده نمی‌شود.

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اشاره به عملیات اخیر کارشناسان این پلیس در شناسایی فردی که با سایت‌های شرط‌بندی همکاری داشت، گفت: در تحقیقات تخصصی انجام شده از سوی این پلیس، حساب شخصی فردی که در این سایت‌های شرط‌بندی مورد استفاده قرار می‌گرفت، کشف شد.

آنقی ادامه داد: با هماهنگی انجام شده با مرجع قضائی، این فرد در یکی از استان‌های هم‌جوار شناسایی و با اخذ نیابت قضائی دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به پلیس فتا استان دلالت شد.

وی خاطرنشان کرد: در مراحل بازجویی‌های انجام شده مشخص شد که این فرد که ساکن شهری دیگر بود، در شعب مختلف بانکی در شهر اراک افتتاح حساب کرده و تعداد ۹ حساب بانکی را به‌صورت اجاره‌ای در اختیار گردانندگان سایت‌های شرط‌بندی قرار داده است.

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی با بیان معرفی متهم پرونده به مرجع قضائی گفت: اجاره دادن کارت، شماره‌حساب و درگاه بانک ی برای سایت‌های قمار و شرط‌بندی به عنوان مباشرت در جرم است و برابر قانون مجازات اسلامی با این افراد برخورد می‌شود./فارس

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .