به گزارش پایگاه خبری نشان :

11 مهر امسال بود که مرد جوان متوجه شد زن همسایه در حال ریختن آب در جوی آب بوده که در یک لحظه آب را روی زنش آب می ریزد و همین باعث درگیری لفظی بین آنها می شود و مرد جوان که با اعتراض همسرش روبرو بود از زنش خواست که موضوع را فراموش کند.

مرد جوان عصر همان روز در جلوی خانه شان نشسته بود که ناگهان پسر زن همسایه با چهره ای عصبانی به سمت مرد همسایه رفت و شروع به بحث در خصوص درگیری لفظی زن امیر با مادرش شروع به صحبت کرد که امیر از پسر جوان خواست آرام باشد و موضوع را فراموش کند که درگیری لفظی بالا گرفت و بین آنها درگیری فیزیکی صورت گرفت.

در این درگیری برادر و پسر امیر و همسرش از خانه بیرون آمدند و در ادامه زن همسایه و 3 مرد دیگر از خانه خارج شده و درگیری دسته جمعی شروع شد که ناگهان امیر غرق خون روی زمین افتاد.

امیر که از ناحیه چشم چپ هدف ضربه چاقو قرار گرفته بود به بیمارستان منتقل شد و پس از درمان با حضور در دادسرای امور جنایی تهران پیش روی بازپرس پرونده از پسر همسایه و خانواده اش اعلام شکایت کرد.

کوری چشم به دست پسر همسایه

امیر که چشم چپش دیگر بینایی خود را از دست داده بود به قاضی پرونده گفت: من سعی داشتم اختلاف بین همسر و زن همسایه را پایان دهم اما پسر همسایه با من درگیر شد و حتی من خواستم از دست او فرار کنم و با فریاد از پسرم، همسرم و برادرم که داخل خانه بودند کمک گرفتم.

وی افزود: در ادامه زن همسایه و 3 مرد که از بستگانشان بودند به کمک پسر همسایه آمدند که با میله و چوب دستی به سمت ما حمله کردند و در این صحنه پسر جوان که چاقو به دست داشت ضربه ای به چشم چپم زد و ضرباتی به بدنم زد که همدستانش فریاد زدند که او را کشتی و باید برویم که پسر جوان نیز فکر می کرد مرا کشته است که همگی پا به فرار گذاشتند و من بیمارستان منتقل شدم و و چند عمل جراحی روی من صورت گرفت که متاسفانه چشم چپم را از دست دادم.

مرد جوان ادامه داد: خانواده ام نیز در این درگیری مجروح شده بودند که تحت درمان قرار گرفتند و حالا از پسر همسایه و خانواده اش شکایت دارم و درخواست قصاص چشم برای پسر همسایه را دارم.

دستگیری پسر همسایه

بدین ترتیب تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس جنایی برای تحقیق وارد عمل شدند و در تحقیقات میدانی به سراغ همسر امیر رفته و مشخص شد اظهارات شوهرش صحت دارد اختلاف آنها به خاطر ریختن آب روی او صورت گرفته و در ادامه پسر همسایه به این درگیری ادامه داده و با چاقو به امیر حمله کرده است.

در ادامه پسر و برادر امیر نیز هدف تحقیق قرار گرفتند و شاهدان ماجرا نیز عنوان کردند که بهرام 28 ساله در این ماجرا امیر را از ناحیه چشم هدف ضربه چاقو قرار داده است.

بدین ترتیب تجسس های پلیسی کلید زده شد و اوایل هفته بهرام که راننده لودر دستگیر شد و برای بازجویی پیش روی بازپرس پرونده قرار گرفت.

بهرام به قاضی پرونده گفت: ساعت 5 عصر بود که از محل کار به خانه مان آمدم و 2 عمو و دامادمان در خانه مان میهمان بودند که با آنها در حال صحبت بودیم که ناگهان صدای فریادهای مادرم را شنیدم که همگی از خانه خارج شدیم که دیدیم زن همسایه و 2 مرد دیگر که میله آهنی به دست داشتند مادرم را به باد کتک گرفتند که با آنها درگیر شدیم و خودمان نیز کتک خوردیم .

وی افزود: نمی دانم چه کسی مرد همسایه را با چاقو هدف قرار داده و در این درگیر ما نیز زخمی و تحت درمان قرار گرفتیم.

اعتراف به کوری چشم

بهرام که روزهای نخست اعترافاتش ادعا می کرد که نمی داند چه کسی باعث کوری چشم مرد همسایه شده پس از10 روز به چاقوکشی برای مرد همسایه اعتراف کرد.

پسر جوان در اعترافاتش گفت: وقتی شنیدم زن همسایه با مادرم درگیر شده از دست او عصبانی شدم و در یک لحظه به در خانه همسایه رفتم که این اتفاقات افتاد و پشیمانم.

بنا بر این گزارش، تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .