به گزارش پایگاه خبری نشان :

باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئوی وحشتناکی که یک سگ ولگرد را در حال خوردن جسد یک بیمار متوفا در بیمارستانی در هند نشان می‌دهد جنجال آفرید. این حادثه هولناک روز پنجشنبه و در یک بیمارستان دولتی در منطقه «سامبهال» واقع در ایالت اوتار پرادش رخ داد.

جسد بیمار متوفا متعلق به یک دختر بود که پس از تصادف در خیابان به این بیمارستان منتقل شده بود. پس از این حادثه تصادف این دختر در بیمارستان جانش را از دست داده و جسد وی به بخش نگهداری اجساد بیماران منتقل شده بود. ویدئوی کوتاه ۲۰ ثانیه‌ای که منتشر شده است سگ ولگرد را در حال خوردن جسد این دختر نشان می‌دهد. در این ویدئو در حالی که جسد این دختر روی تخت قرار داده شده و یک پارچه سفید روی آن انداخته شده است این سگ با بالارفتن از تخت اقدام به خوردن جسد می‌کند.

این ویدئو که بسیار جنجال آفرین شده است اولین بار در توئیتر منتشر شد. کاربری با نام «Piyush rai» این ویدئو را در توئیتر منتشر کرد. خانواده کودک، رئیس بیمارستان را بخاطر سهل انگاری و با وجود اطلاع در مورد پرسه سگ‌های ولگرد در اطراف بیمارستان مقصر اصلی دانستند. «چاران سینگ»، پدر کودک به رسانه‌های محلی گفت: "جسد دخترم ۱.۵ ساعت بدون مراقبت رها شد. این سهل انگاری است."

این در حالی بود که «سوشیل وِرما»، یکی از پزشکان بیمارستان به رسانه‌ها گفت که این حادثه پس از تحویل جسد متوفا به خانواده اش رخ داد و این سهل انگاری از طرف بیمارستان صورت نگرفته است. بنا به ادعای این پزشک این حادثه تنها یک دقیقه و بر اثر رهاکردن جسد توسط خانواده متوفا در بیمارستان رخ داده است.

یک مقام بیمارستان در این باره گفت: "پس از انتشار این ویدئو نظافتچی به همراه یک کارگر بخش سردخانه بیمارستان از کار تعلیق شدند. در لحظه وقوع حادثه آن‌ها سرگرم انتقال اجساد زیادی بودند. از پزشک معالج نیز توضیحاتی خواستم. یک کمیته نیز سرگرم تحقیق در این باره است."

حجم ویدیو: 1.11M | مدت زمان ویدیو: 00:00:20