به گزارش پایگاه خبری نشان :

 از شیوع کرونا در جهان ۱۱ ماه می‌گذرد. نخستین بار شیوع این ویروس در شهر ووهان چین گزارش شد. این ویروس مرگبار بلافاصله از مرز‌های این کشور گذشت و تاکنون در ۲۱۸ کشور جهان گزارش شده است.

اما ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه حمله فیزیکی یک بیمار مشکوک به کرونا به پرستار بیمارستان را به تصویر می‌کشد. این پرستار فداکار که در حال انجام تست کرونا روی این بیمار بود مورد حمله وی قرار گرفت. ظاهرا این بیمار که حین انجام تست دچار درد شدید شده بود دست به این اقدام زد. این اتفاق بعدازظهر روز ۲۲ نوامبر در یک بیمارستان در شهر «جیلین» واقع در شمال شرقی چین رخ داد.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده است لحظه حمله این بیمار به پرستار را که هویتش «لی این» اعلام شده نشان می‌دهد. در ابتدای ویدئو بیمار در حالی که روی صندلی نشسته پرستار در طرف دیگر صندلی تست کرونا از راه بینی را انجام می‌دهد. لحظاتی بعد ناگهان این بیمار که درد شدیدی را در بینی خود احساس کرده یک سیلی به صورت پرستار می زند. پرستار که از این اقدام بیمار شوکه شده میز خود را ترک کرده و از اتاق خارج می‌شود.

پس از این اتفاق این بیمار توسط پلیس بازداشت و مدت ۳ روز را در بازداشتگاه بسر برد. او همچنین به علت این اقدام خود مبلغ ۳۰۰ یوان (۳۴ دلار) جریمه شد.

حجم ویدیو: 1.51M | مدت زمان ویدیو: 00:00:28