به گزارش پایگاه خبری نشان :

به تازگی رئیس جمهور سابق آمریکا -باراک اوباما- و خانواده‌اش یک ملک خاص کنار ساحل با قیمت ۱۱.۷۵ میلیون دلار خریده‌اند. مساحت کل این ملک نزدیک به ۱۲۰ هزار متر مربع است و در جنوب کپی کود در ماساچوست در یک جزیره زیبا به نام Martha’s Vineyard قرار دارد.

مساحت خود خانه ۶۴۰ متر مربع است و منظره‌ای رو به سوی اقیانوس اطلس دارد.

این خانه توسط شرکت معماری تایلور لومباردو طراحی شده است. خانه جدید اوباما در سال ۲۰۰۱ توسط جان ارلی، یک پیمانکار خوشنام منطقه ساخته شده است.

این خانه ۷ اتاق خواب و ۸ سرویس بهداشتی و چند آشپزخانه دارد. ۲ گاراژ و یک انبار و یک استخر هم از دیگر قسمت‌های خانه هستند.

 

22

 

این خانه دسترسی مستقیم به یک ساحل اختصاصی دارد.

شایعه‌های مربوط به خرید این خانه توسط اوباما از تابستان سال ۲۰۱۹ به گوش می‌رسید. در این زمان اوباما خانه را برای چند هفته اجاره کرد.

جزیره ذکر شده جزو مناطق محبوب اوباما برای تعطیلات بوده است، طوری که در سال‌های سناتوری و در ۷ سال از ۸ سال ریاست جمهوری در ماه آگوست، آنها مرتب از این جزیره بازدید می‌کردند.

 

347807_885

 

این ملک از سال ۲۰۱۵ به فروش گذاشته شده بود. قیمت اولیه آن ۲۲.۵ میلیون دلار بود. تابستان امسال ۲ بار قیمت توسط مالک پایین آورده شد و ابتدا به ۱۶.۲۵ میلیون دلار و بعد ۱۴.۸۵ میلیون دلار رسید و سرانجام با قیمت ۱۱.۷۵ میلیون دلار به اوباما رسید.

تابناک با تو