به گزارش پایگاه خبری نشان :

یکی از نکات مهمی که باید همه رانندگان به آن توجه کافی داشته باشند پرهیز از ادامه رانندگی در هنگام خواب آلودگی است. بدون تردید سهل انگاری در چنین مواقعی به وقوع حوادث ناگوار از جمله تلفات جانی منجر خواهد شود. مانند اتفاق ناگواری که به تازگی یک راننده خواب آلود در اتوبانی در مالزی رقم زد.

اصرار به رانندگی در حالت خواب آلود این راننده موجب شد تا یک راننده پیک ۳۴ ساله که در حال حمل سفارش مشتری بود جانش را از دست بدهد. این اتفاق در ساعت ۱۲.۱۰ دقیقه تاریخ ۲ دسامبر و در اتوبان سِرِمبان کوالالامپور رخ داد. در این حادثه «ژافاری بوکوری»، راننده موتورسیکلت هوندا جانش را از دست داد.

ویدئویی که توسط یکی از رانندگان عبوری تهیه شده است لحظه وقوع حادثه را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو خودروی سواری در حالی که در لاین سوم اتوبان در حرکت است ناگهان به سمت راست منحرف شده و به موتورسیکلت برخورد می‌کند. در این حادثه راننده موتورسیکلت حدود ۱.۵ متر توسط خودروی سوار روی زمین کشیده شد.

قربانی با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد، اما پزشکان مرگ وی را اعلام کردند. تست الکل راننده خودرو منفی اعلام شد و مشخص شد او در لحظه وقوع حادثه در پشت فرمان خواب بوده است. تحقیقات پلیس مالزی در این باره ادامه دارد.

BVJ6LjxkbMfm

حجم ویدیو: 1.66M | مدت زمان ویدیو: 00:00:31