به گزارش پایگاه خبری نشان :

روزانه ویدئو‌های بیشماری در فضای مجازی منتشر می‌شود؛ از موضوعات ورزشی و سرگرمی گرفته تا ویدئو‌های آموزشی. اما برخی از این ویدئوها توجه بینندگان را به خود جلب می‌کنند و تبدیل به ویدئو‌هایی داغ می‌شوند، مانند ویدئوی فرار از مرگ معجزه آسای دو عابر پیاده در یکی از خیابان‌های هند!

این دو عابر که در حال قدم زدن در حاشیه خیابان بودند از سقوط ناگهانی ستونی از آجر در خیابان جان سالم به در بردند. این حادثه در مقابل یک فروشگاه موبایل در منطقه «بهاراتپور» در ایالت راجاستان هند رخ داد.

در ویدئویی که منتشر شده مشاهده می‌شود در حالی که این دو مرد جوان در حال قدم زدن در خیابان هستند ناگهان ستونی از آجر در فاصله میلیمتری آن‌ها روی زمین فرود می‌آید. این ویدئو نشان می‌دهد این دو نفر به سمت جلو پرتاب شده و با خوش شانسی تمام از مرگ می‌گریزند. بلافاصله شاهد عینی به کمک این دو نفر شتافتند. در این حادثه یکی از این دو عابر دچار جراحت جدی و دیگری دچار جراحت سطحی شد. بنا به این گزارش فرد مصدم که بیهوش شده بود بلافاصله به نزدیکترین بیمارستان منتقل شد.

بنا به گزارش رسانه‌های محلی هند این اتقاق زمانی رخ داد که کارگران در طبقه سوم ساختمان محل عبور این دو عابر پیاده در حال کار بودند. در لحظه وقوع حادثه کارگران در حال حمل تعدادی زیادی آجر به طبقه سوم بودند که ناگهان آجر‌ها به پایین سقوط کردند.

حجم ویدیو: 1.98M | مدت زمان ویدیو: 00:00:34