به گزارش پایگاه خبری نشان :

سرهنگ "سعید راستی" رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران گفت: چندی پیش تعدادی از شرور سابقه دار شهر تهران با نوچه پروری و کری خوانی در فضای مجازی و انتشار فیلم هایی از شرارت هایشان در شبکه های اجتماعی موجب رعب و وحشت شهروندان شده بودند ، بررسی موضوع در دستور کار تیمی از مأموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی عنوان کرد: در تحقیقات میدانی و رصدهای اطلاعاتی، مخفیگاه متهمان در چند نقطه از شهر تهران شناسایی و نتیجه بررسی های پلیس در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.

دستگیری 2 شرور خطرناک در شهرری

رئیس مرکزعملیات پلیس امنیت عمومی تهران با اشاره به اینکه 2 تن از متهمان در یک عملیات پلیسی در مخفیگاهشان در حوالی شهرری در حالی قصد تغییر مکانشان را داشتند، دستگیر شدند، ابراز داشت: در بررسی های بیشتر از مخفیگاهشان چند قبضه سلاح سرد کشف و هر دو متهم برای تحقیقات تکمیلی به پلیس امنیت عمومی انتقال یافتند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با دستگیری این 2 شرور ، تلاش برای بازداشت 2 همدست وی ادامه که در رصد های اطلاعاتی مأموران دریافتند که دو شرور دیگر از ترس گرفتار شدن در دام پلیس به یک باغ شخصی در حوالی کهریزک گریخته و قصد اختفاء در این باغ را دارند.

زمینگیر شدن دزدان از سوی سگ های نگهبان

سرهنگ راستی با بیان اینکه مخفیگاه متهمان جدید متهمان بلافاصله شناسایی شد، افزود: پیش از اینکه مأموران پلیس وارد مخفیگاه متهم شوند، توسط سگ های نگهبان بدون غلاده این باغ مورد حمله قرار گرفته و از ناحیه بازو و پا به شدت مصدوم شده که در نهایت با حضور نیروهای امدادی برای ارائه خدمات درمانی به بیمارستان منتقل شدند.

این مقام پلیسی اضافه کرد: هر 4 متهم پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

وی در پایان یک بار دیگر به کری خوانی در فضای مجازی هشدار و گفت: پلیس با اشرافیت و رصد دقیق تحرکات اراذل و اوباش، برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی، اجازه قدرت نمایی را نخواهد داد و از شهروندان خواست تا با ارائه گزارش های خود به سامانه 110 ، پلیس را در این مسیر همراهی کنند.