به گزارش پایگاه خبری نشان :

مشرق/ «ناصر کاظمی» که دانش آموخته رشته «تربیت بدنی» بود، مدت موتاهی پس از پیروزی انقلاب اسلامی به سپاه پاسداران ملحق شد و چند ماه بعد، به تاریخ 10 دی ماه 1358 شمسی، با حکمِ فرمانداری شهرستان «پاوه»، مسیر جدیدی در برابرش گشوده شد. وی به پیشنهاد شهید بروجردی، با لباس شخصی و با ظاهری نه چندان متعارف(با استانداردهای آن روز) وارد پاوه شد و در ساختمان فرمانداری مستقر گردید. تا هفته‌ها پس از تصدی این مسئولیت، حتی عمده نیروهای سپاه پاسداران هم از سپاهی بودن وی مطلع نبودند. سرانجام پس از تغییر حوزه ماموریت «حاج احمد متوسلیان» به شهر مریوان، «ناصر کاظمی» با حفظ سمت، فرماندهی سپاه این شهر را نیز بر عهده گرفت.

«ناصر کاظمی» به صورت جدی اهل ورزش و فوتبالیستی سرسخت بود و در ایام پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز، این علاقه شخصی اش را با اصرار دنبال می کرد.

در تصویر فرماندار «پاوه» را پس از بازگشت از یک فوتبال دوستانه و گرم در حال مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی (محمدباقر احمدی) به ثبت رسانده است می باشد.

شهید «ناصر کاظمی»، از شاخص ترین شهدای سپاه پاسداران در جبهه غرب کشور، به تاریخ 12 خرداد 1335 شمسی در تهران متولد شد. وی 26 سال بعد، در منطقه ای بین «پیرانشهر» و «سردشت»، هنگامی که فرماندهی عملیاتی بزرگ علیه تجزیه‌طلبانِ ضدانقلاب را بر عهده داشت، مورد هدف تک تیراندازان دشمن قرار گرفت و بال در بال ملائک گشود.