به گزارش پایگاه خبری نشان :

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: با تلاش تیم عملیات کلانتری 104 عباس آباد مرد 37 ساله‌ای ظرف 4 ساعت از چنگال آدم ربایان آزاد شد.

سرهنگ "جلیل موقوفه ای" در تشریح خبر فوق اظهار داشت: ساعت08:30 سیزدهم دی ماه سال جاری در پی گزارش یک فقره آدم ربایی، در حوالی خیابان "خرمشهر" بلافاصله تیمی از مأموران مجرب کلانتری 104 عباس آباد وارد عمل شدند.

وی عنوان کرد: با حضور عوامل انتظامی در محل و بررسی‌ اظهارات شاهدان عینی مشخص شد، 4 مرد ناشناس با صورت هایی پوشیده و با تهدید سلاح سرد، مرد 37 ساله را سوار بر یک دستگاه خودروی پژو 405 کرده و از محل گریختند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ تصریح کرد: تیم عملیات کلانتری عباس آباد پس از یک سری تحقیقات گسترده با استفاده از شیوه های نوین پلیسی، دریافتند که آدم ربایان به دلیل یک سری اختلافات مالی این جوان را ربوده و او را به مکانی نامعلوم در شهرستان های غرب تهران منتقل و در قبال آزادی وی مبلغ 2 میلیارد ریال از خانواده اش مطالبه کرده اند.

این مقام انتظامی گفت: به منظور حفظ جان گروگان، تیم عملیات کلانتری 104 شناسایی مخفیگاه متهمان را در دستور کار قرار داده و موفق شدند محل اسارت گروگان را در یکی از شهرستان های غربی استان تهران شناسایی و با اخذ نیابت قضائی گروگان را ظرف 4 ساعت در یک عملیات پلیسی، آزاد کنند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به دستگیری 3 آدم ربا در این عملیات پلیسی، افزود: یکی از آدم ربایان قبل از حضور عوامل انتظامی از محل گریخته بود که تحقیقات پلیسی برای دستگیری وی ادامه دارد.