به گزارش پایگاه خبری نشان :

در حالی که به ساکنان محلی در ایالت «ماهاراشترا» هند توصیه شده در عید سال نو میلادی در خانه مانده و از آن لذت ببرند، اما یک خانواده محلی در این ایالت تجربه‌ای ترسناک را پشت سر گذاشتند. ورود یک مار پیتون غول پیکر به داخل خانه موجب ترس و وحشت این خانواده محلی شد.

اعضای این خانواده اهل بمبئی، مرکز ایالت ماهاراشترا در حال لذت بردن از عید سال نو میلادی بودند که با دیدن این مار پیتون ۶ فوتی (۱.۸۲ متری) از سقف اتاق خانه دچار ترس و وحشت شدند. آن‌ها بلافاصله پس از رویت این مار با پلیس تماس گرفته و درخواست کمک کردند.

در ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی هند منتشر شده است ماموران جنگلبانی محلی هند را در حال شکار این مار پیتون نشان می‌دهد. در این ویدئو این مار در حالی که زیر سقف خانه جاخوش کرده دیده می‌شود. ماموران جنگلبانی در این عملیات مار را از زیر طاق چوبی اتاق بیرون کشیده و به خارج از خانه منتقل کردند. در این حادثه به هیچ یک از اعضای خانواده آسیبی وارد نشد.

گفتنی است؛ آویزان شدن این مار پیتون از سقف این خانه در هند در حالی خبرساز می‌شود که یک سال پیش نیز حمله یک مار پیتون به کودک ۴ ساله استرالیایی خبرساز شده بود. هوشیاری پدر این کودک، موجب نجات فرزندش در حمله این مار شد.

حجم ویدیو: 2.80M | مدت زمان ویدیو: 00:00:53