به گزارش پایگاه خبری نشان :

لحظه پیشنهاد ازدواج به دختر مورد علاقه یکی از فراموش نشدنی‌ترین و در عین حال دلهره آورترین لحظات زندگی افراد است. از طرفی دریافت پیشنهاد ازدواج از طرف پسر مورد علاقه شاید به یادماندنی‌ترین لحظه زندگی یک دختر به شمار می‌رود.

به همین علت مردان جوان تلاش می‌کنند تا با ارائه این پیشنهاد به شکلی منحصر به فرد و در موقعیتی کاملا متفاوت دختران مورد علاقه خود را کاملا غافلگیر کنند، مانند پیشنهاد ازدواج یک پسر استرالیایی به دختر مورد علاقه اش با استفاده از یک طوطی !

در ابتدای این ویدئوی ۱.۴۵ دقیقه‌ای یک نماینده باغ وحش با حضور در ورزشگاه یک طوطی سیاه دم با نام یولای را معرفی می‌کند. او سپس از تماشاگران سوال می‌کند که کدام یک از آن‌ها دوست دارد از نزدیک یولای را دیده و از آن یک هدیه دریافت کند؟ بنا به این ویدئو جسی، یکی از افرادی است که با بلند شدن از روی سکو اشتیاق خود را برای آنکه این پرنده نزد او برود اعلام می‌کند. سپس این پرنده با پرواز به سمت جسی یک یادداشت را به این دختر جوان تحویل می‌دهد. در این لحظه در حالی که جسی با بازکردن یادداشت متوجه پیشنهاد ازدواج ایرین می شود، این پسر جوان نیز بلافاصله روی سکو زانو زده و به او پشنهاد ازدواج می‌دهد.

در این ویدئو مشاهده می‌شود جسی که کاملا مات و مبهوت شده است با سر جواب مثبت می‌دهد و هر دو مورد تشویق جمعیت حاضر در ورزشگاه قرار می‌گیرند. بنا به اعلام رسانه‌های محلی این باغ وحش دارای وب سایتی است که افراد می‌توانند برای پیشنهاد‌های مشابه در آن ثبت نام کرده و برنامه ریزی کنند.

حجم ویدیو: 4.40M | مدت زمان ویدیو: 00:01:12