به گزارش پایگاه خبری نشان :
فرمانده انتظامی "مرودشت" از دستگیری عاملان درگیری منجر به قتل در کمتر از 12 ساعت در این شهرستان خبرداد.

سرهنگ" فرشید زینلی" در تشریح این خبر بیان کرد: ماموران گشت انتظامی "تخت جمشید" از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 از وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل در یکی از روستاهای سطح حوزه استحفاظی مطلع شدند و سریعا به محل اعزام شدند.

به گزارش رکنا، وی افزود: ماموران در بررسی‌های اولیه مطلع شدند فردی 29 ساله طی یک درگیری با ضربات سلاح سرد  زخمی شده و توسط اهالی محل به بیمارستان منتقل شده است.

فرمانده انتظامی "مرودشت" با اشاره به اینکه مضروب بر اثر شدت جراحات هنگام مدوا جان خود را از دست داده است، خاطر نشان کرد: ضاربان که 2 نفر بوده‌اند پس از درگیری سریعا متواری شده‌اند که دستگیری آنها به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

سرهنگ "زینلی" با بیان اینکه ماموران با اقدامات فنی و تخصصی مخفیگاه ضاربان را در یکی از محله‌های شهرستان مرودشت شناسایی کردند، گفت: پس از هماهنگی قضائی قاتل 23 ساله به همراه همدست 19 ساله خود دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

این مقام انتظامی با اظهار تاسف از وقوع چنین حوادث تلخ و ناگواری در سطح جامعه، توصیه کرد: شهروندان با فراگیری مهارت هایی چون کنترل خشم از انجام تصمیم های آنی که تبعات جبران ناپذیری دارد پیشگیری کنند